ایران وب سازان
اقتصادی

شکور اکبرنژاد در گفت و گو با خبرگزاری همسونیوز: برای حل بحران اقتصادی به سطح فکری بالاتر از امثال من نیاز است

 

به گزارش خبرگزاری همسونیوز ,شکور اکبرنژاد نماینده مردم تبریزدردوره هشتم مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات اقتصادی که اخیرا”کشور با آن مواجه شده است عنوان کرد :مشکلات اقتصادی به گونه ای نیستند که یک یا دو روزه یا حتی یک یا دو ساله به وجود آمده باشند عوارض تصمیمات غلط اقتصادی در طی چند سال باعث مشکلات این چنینی خواهد شد.

اکبرنژاد ادامه داد:مسائل اقتصادی همبستگی زیادی به مسائل اجتماعی فرهنگی بین المللی و دیپلماسی داردو همه این ها اقتصاد را تحت تاثیر قرارمی دهد.متاسفانه دولت قبل گوش شنوایی نداشت و مشکلات موجود ادامه همان وضعیت قبلی ماست ,وضعیت موجود همان نحوه عملکرد گذشته ماست طوری که مشکلات روی هم جمع شده و درنتیجه این وضع به وجود آمده است.

شکور اکبرنژاد درباره راهکارهایش برای حل بحران اقتصادی این گونه توضیح داد: برای حل مشکل به وجود سطح فکری بالاتر از من و امثال من نیاز است.باید تمام اندیشمندان توانمند درباره این مشکلات با هم صحبت کرده و با هم فکری و خرد جمعی زمینه حل کردن این مشکللات را به وجود آورند .

نماینده مردم تبریز در دوره هشتم مجلس شورا ی اسلامی در این ارتباط که نقش تحریم ها در بوجود آوردن مشکلات اخیر اقتصادی بیش تر است یا عوامل داخلی بیان کرد:تحریم ها مطمئنا تاثیر زیادی دارد اما”نمی توانیم بگوییم عامل به وجود آوردن این وضعیت تحریم ها هستند چون در داخل هم ما ارتباطات پولی و بانکی سالمی نداریم رشوه خواری واختلاس و فساد اقتصادی عوامل دیگری هستند که در کنار تحریم ها این بحران اقتصادی را ساخته اند.

شکور اکبرنژاد درپاسخ به این سوال که آیا دولت توانسته است نقش خود را در کنترل اوضاع اقتصادی به خوبی ایفا کند یا خیر عنوان کرد:به هیچ وجه دولت کارنامه موفقی نداشته است خیلی بد عمل نکرده اما”مسلما”نتوانسته است نمره قبولی بگیرد.

اکبرنژاد در پایان درباره انتخاب آقای سیف به عنوان مشاور پولی و بانکی رئیس جمهور ادامه داد : امثال  ایشان تجربه مدیریت کلان کشور رادارند و همه این افراد باید در بدنه اقتصادی کشور باقی بمانند.

انتهای پیام/

مهدیه سادات موسوی خوشدل

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا