ایران وب سازان
اخبار ویژهورزشی

صبر فدراسیون سَر آمد؛ تماس با مربی مطرح فوتبال جهان برای جایگزینی کی روش

به گزارش خبرگزاری همسونیوز,بعد از پایان جام جهانی طبق روال تمامی سال های هدایت تیم ملی ایران توسط کارلوس کی روش مشکلاتی جهت تمدید قرارداد این مربی با فدراسیون فوتبال به وجود آمده است که تا کنون نیز این پروسه به سرانجام نرسیده است. زیرا که کی روش با بهانه های مختلف از این توافق سر باز می زند.

اریکسون
اریکسون

 

حال گویی که صبر فدراسیون و فدراسیون نشینان سر آمده باشد و به دنبال جایگزینی برای کی روش می باشند و از همین رو تماس هایی را با ایجنت سرمربی مشهور و مطرح سوئدی بر قرار کرده اند. به احتمال فراوان این سرمربی سون گوران اریکسون باشد زیرا که تا چندی پیش او قصد امضاء قرارداد با عراق را داشت و حتی مراحل پایانی توافق با مدیران فدراسیون این کشور را نیز انجام داد اما بنابر دلایل حاشیه ای این قرارداد در مراحل پایانی از سوی اریکسون برهم خورد.

اریکسون
اریکسون

 

البته این خبر و نام سرمربی از سوی فدراسیون فاش نشده است اما شنیده ها حاکی از آن است که از طرف فدراسیون فوتبال ایران با ایجنت و مدیر برنامه های اریکسون تماس هایی حاصل شده است تا در صورت امکان مراحل بعدی این مذاکرات به انجام برسد تا هم تکلیف تیم ملی ایران معلوم گردد و هم کارلوس کی روش خود تصمیم نهایی را در مورد رد و یا قبول پیشنهاد تمدید قرارداد بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا