ایران وب سازان
خبر ویژه

ضرورت ایجاد سازمان مجازی برای تقویت سواد رسانه‌ای


به گزارش خبرگزاری همسونیوز، سیدمرتضی موسویان عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران گفت: هر چند در ۳ سال گذشته برنامه‌ها و اقدامات مناسبی توسط مدیران انجمن برای افزایش سواد رسانه‌ای عموم مردم جامعه و نخبگان طراحی شده است اما در دور جدید فعالیت‌های انجمن تلاش خواهد شد تا با تقویت پورتال انجمن، ارجاع متقاضیان عضویت به پورتال و تولید محتوا و عرضه آن از طریق پورتال، گام‌های جدی‌تری برای افزایش سواد رسانه‌ای با بهره‌گیری از فضای مجازی برداشته شود.     

مدیر عامل سابق انجمن سواد رسانه‌ای ایران گفت: هم اکنون دفاتر انجمن سواد رسانه‌ای ایران در تهران و ۱۵ استان دیگر فعال است و این دفاتر در اجرای برنامه‌های معاونت‌های تخصصی انجمن خصوصا معاونت آموزش نقش اصلی و محوری دارند.

موسویان اظهار کرد: اعضای هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران قصد داشتند آقای افراسیابی همچنان به عنوان مدیر عامل به کار خود ادامه دهد اما او به دلیل مسئولیت‌هایی که در دولت و دانشگاه برعهده گرفته بودند ادامه فعالیت اجرایی خود در انجمن را به صلاح ندانستند.

مدیر عامل انجمن سواد رسانه‌ای ایران با اشاره به اینکه گسترش فرهنگ و مهارت‌های سواد رسانه‌ای در حال حاضر نیاز اساسی کشور است، تصریح کرد: انتظار می‌رود تا معاونان انجمن با نمایندگان انجمن سواد رسانه‌ای در استان‌ها تعامل و همکاری بیشتری داشته باشند و شاخص‌های دقیقی را برای فعالیت دفاتر استانی انجمن طراحی کنند.

موسویان در ادامه معاونان و مدیران جدید انجمن سواد رسانه‌ای ایران را به شرح زیر معرفی کرد:

محمدمهدی فتوره‌چی، معاون امور پژوهش، سیدتقی کمالی، معاون برنامه‌ریزی و بهبود عملکرد، لیلا وصالی، معاون امور آموزش، امیر یوسفی، معاون امور کارگروه‌ها، مرتضی کارآموزیان، معاون امور رویدادها، علی محمد رجبی، معاون امور محتوا، راحله حقیقی، معاون روابط عمومی سیدپیمان خادم‌الحسینی، عضو شورای طرح و برنامه و آتنا عبدالوند، مدیر امور اجرایی انجمن سواد رسانه‌ای ایران.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا