فرهنگی

ضرورت معرفی قهرمانان ملی توسط صنایع فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ایبه گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از مهر، سردار حمیدرضا تقی‌زاده رئیس بنیاد بسیج در سومین رویداد ملی محتوای دیجیتال بسیج، با تاکید بر ضرورت فراهم سازی زمینه‌های رشد فعالان این عرصه به خصوص برای ورود به کسب و کار گفت: این امر اتفاق بزرگ و نتیجه مطلوب چنین رویدادی است.

وی در ادامه درباره ساخت و بهره‌مندی از بازی‌های دیجیتالی مانند «فرماند مقاومت، نبرد آمرلی» گفت: با توجه به ضرورت آیی هر چه بیشتر نسل جدید و پیش رو با قهرمانان ملی و آرمان‌های آنان، یکی از وظایف ما به عنوان نسل گذشته و همه افرادی که به نوعی با سیره و منش بزرگانی چون حاج آشنا هستیم این است که این شخصیت ملی را با استفاده از ابزارها و شیوه‌هایی که داریم به نسل‌های آینده معرفی کنیم.

رئیس بنیاد تعاون بسیج افزود: زمانی که این مهم با بهره‌مندی از موضوعات جذاب و به وسیله ابزار هنری انجام شود بی تردید اثرگذاری و ماندگای بیشتری خواهد داشت چرا که با این بازی احساس خود را بیان می‌کنند.

تقی زاده ادامه داد: اگر بر اساس سبک و سیاق گذشته درصدد معرفی آرمان‌ها و شخصیت‌های آرمانی فقط با بهره‌مندی از کتاب، و روایت باشیم نمی‌توانیم نتیجه مورد را دریافت و کسب کنیم، راین ی که با بهره‌مندی از ابزارهای نوین از جمله بازی‌های دیجیتالی این شخصیت‌ها و قهرمانان ملی را معرفی می کنند به نوعی راویانی هستند که با کمک فناوری در این مسیر حرکت می‌کنند.

در سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج ۶۸۰ تیم از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه باهم در سراسر کشور رقابت کردند و در ادامه ۵۰۰ نفر بسیجی متشکل از ۱۰۸ تیم رقابت‌شان فشرده‌تر شد. تیم‌های شرکت کننده در ۴۸ ساعت فرصت داشتند، ایده و تولیدات خود را اعلام و اجرایی کنند. آیین اختتامیه این رویداد بزرگ، امروز پنجشنبه چهارم آذر ۱۴۰۰ با معرفی تیم‌های برگزیده و برتر، برگزار می‌شود.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا