اجتماعی

عامل تیراندازی به شهروندی در لنگرود دستگیر شد 

عامل تیراندازی به شهروندی در لنگرود دستگیر شد به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان را از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بی‌اندازد.

وی با بیان اینکه در پی تیراندازی فردی به سمت یکی از شهروندان با سلاح شکاری در خیابان سعدی لنگرود بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی و نامحسوس، عامل تیراندازی را که از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار است، شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در مخفیگاه متهم خبر داد و بیان داشت: متهم ۲۵ ساله انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی عنوان کرده و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت با اقتدار و بدون اغماض خواهد بود از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص شرارت و ایجاد مزاحت را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا