ورزشی

عراق را ۲ بر صفر شکست می‌دهیم/ فوتبال ایران دفاعی استبه گزارش خبرگزاری هونیوز رحمان ، درباره بازی با در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم. آنها مسیر سختی داشتند. امیدوارم در بازی با عراق منطقی، با آرامش و همبستگی که حرف نخست را در ‌های گروهی می‌زند داشته باشند.

وی درباره پیش بینی‌اش از نتیجه بازی تاکید کرد:حتی اگر تیم حریف قوی باشد نمی‌شود پیش بینی کرد. انشاءالله ایران نتیجه خوبی بگیرد. فکر می‌کنم با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شویم.

پیشین تیم ملی وتبال درباره کیفیت لیگ برتر و به ثمر رسیدن گل کم در مسابقبات گفت: امسال تیم‌ها با توجه به شرایطی که داشتند محتاطانه بازی کردند. دفاع را قدرتمند کردند. وقتی تیم بیشتر به فکر دفاع باشد اختلاف گل زیاد نمی‌شود و متأسفانه در این ایران بازی‌های پرگل نداشتیم. متأسفانه کار دفاعی در فوتبال ایران بهتر از کار حمله انجام می‌شود و هیجان کاهش یافته است.

رضایی درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: اتفاقی است که افتاده. فوتبال ایران سال هاست درگیر این مسائل است. نتوانسیم این دو باشگاه را خصوصی سازی کنیم. امیدوارم هرچه سریع‌تر این م را حل کنیم. حیف فوتبال ایران است که به این سرنوشت مبتلا شود. امیدوارم سریع بازگردیم و مشکل حل شود تا طرفداران چند یونی خوشحال شوند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − یک =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا