ایران وب سازان
فرهنگی

«عروسی خوبان» در جشنواره ادبی یوسف شایسته تقدیر شناخته شد


به گزارش خبرگزاری همسونیوز غلامرضا کریمی در حاشیه نهمین دوره جشنواره داستان کوتاه دفاع مقدس و مقاومت اظهار کرد: ادبیات داستانی یکی از ظرفیت‌های بسیار خوب برای تبیین فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت است و برگزاری نهمین دوره از جشنواره ادبی یوسف با هدف شناسایی علاقمندان و استعدادهای برتر در حوزه داستان‌نویسی دفاع مقدس انجام شد که خوشبختانه نویسندگان زیادی در استان از این جشنواره استقبال کردند.

وی افزود: خوشبختانه سطح آثار ارسالی به جشنواره در استان هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی قابل قبول بود و یک اثر از استان مرکزی بین آثار برگزیده قرار گرفت اما با توجه به وجود استعدادهای فراوانی که در استان وجود دارد انتظار داریم در دوره‌های بعدی نویسندگان استان مرکزی بیشتر بدرخشد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: سعی داریم که با برگزاری کارگاه‌ها و حمایت از تولیدات فاخر، جایگاه ادبیات داستانی دفاع مقدس استان مرکزی را به شرایط مطلوب نزدیک تر کنیم.

کریمی خاطرنشان کرد: در بین آثار نویسندگان شرکت کننده در جشنواره ادبی یوسف، داستان کوتاه «عروسی خوبان» اثر نویسنده با استعداد استان مرکزی به انتخاب هیأت داوران شایسته تقدیر شناخته شد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا