به گزارش خبرگزاری همسونیوز، ماهنامه سروش در شماره جدید خود در پرونده سوژه مجله، در قالب گزارش و گفت و گو به بررسی سریال پایتخت پرداخته است. همچنین در مصاحبه اختصاصی با سیروس مقدم کارگردان پایتخت، چالش‌های بی‌جواب‌مانده این فیلم تلویزیونی بررسی شده است.

موضوع سلبریتی‌ها، کنداکتور داغ سیما در ماه رمضان، کارنامه کرونایی رسانه ملی، بررسی تعامل مسئولان و رسانه‌ها در بحران کرونایی، بررسی مستند و مسابقات سیما و… از دیگر مطالبی است که در پرونده آنتن، اندیشه و گزارشگران این شماره از سروش به آنها پرداخته شده است.

همچنین در بخش قاب، چالش غرب با کرونا، نقاب کرونایی، پیام نمادین آدم‌های سنگی، خلوت‌ترین روزهای شلوغ‌ترین نقاط دنیا به تصویر کشیده شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این شماره مجله سروش می‌توانند به باجه‌های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه کرده یا از طریق شماره تلفن بازرگانی انتشارات ۶۶۴۹۳۶۲۰، فروشگاه انتشارات ۶۶۴۱۵۴۰۱ تماس بگیرند.

همچنین از طریق اینستاگرام انتشارات سروش به نشانی@soroushpub_com و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com برای تهیه مجله اقدام کنند. نسخه الکترونیک این مجله نیز از طریق نرم‌افزار کتابخوان طاقچه قابل تهیه است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری