تصویر بنر
ورزشی

فشار بازی با صربستان بالا بود/ اخراج احمدی برنامه‌ها را بهم ریخت


به گزارش خبرگزاری همسونیوز تیم ملی ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ تیم را شکست بدهد.

سیدمحمد ناظم الشریعه در پایان این مسابقه در گفتگو با مهر، گفت: بازی اول بسیار مهم و تاثیرگذار بود. می دانستم صربستان تیم خوبی است و این را قبلا هم گفته بودم. تمام تلاشمان را به کار بردیم ولی اخراج در نیمه نخست کار ما را سخت کرد.

ناظم الشریعه ادامه داد: حمید احمدی کار بچگانه ای کرد و به او بابت اشتباهی که کرد حق نمی دهم اما باید قبول کنیم فشار بازی بسیار بالا بود. اخراج احمدی برنامه های ما را به هم ریخت چون تا قبل از آن بازی را به خوبی در کنترل داشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران خاطرنشان کرد: بازیکنان بعد از اخراج احمدی با تمام توان بازی کردند تا آن اشتباه را جبران کنند. سه مهم را به دست آوردیم و از این بابت خوشحالم.

فشار بازی با صربستان بالا بود/ اخراج احمدی برنامه‌ها را بهم ریخت

ناظم الشریعه در خصوص علت عصبی بودن تیمش مقابل صربستان بخصوص در نیمه نخست تاکید کرد: یکی از دلایل آن اخراج احمدی بود. وقتی برنامه ها به هم بریزد، مشکل ایجاد می شود. این مسئله تاثیرگذار بود. ضمن اینکه حساسیت و فشار بازی با صربستان بالا بود بخصوص اینکه این نخستین مسابقه ما هم بود.

وی تصریح کرد: کیفیت هم کار را برای ما سخت کرده بود. روی کفپوش سالن برچسبی زده اند که سرعت را چند برابر می کند. فقط ۴۰ دقیقه در این سالن تمرین کرده بودیم و با شرایط آن آشنا نبودیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ادامه گفت: صربستان در دو سال گذشته خیلی پیشرفت کرده بود. رشد آنها بعد از میزبانی در مسابقات یورو بیشتر شد و با آوردن برزیلی و چند کیفیتشان بالاتر رفت. باید از بازیکنانم بابت تلاشی که کردند تشکر کنم.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا