ایران وب سازان
ورزشی

فشار زیادی روی بازیکنانم است/ مالک باشگاه مراقب افراد ناپاک باشد


به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر گل گهر و صدرنشینی در لیگ برتر اظهار کرد: همیشه قبل از مسابقه می گویم بازی سختی را در پیش داریم، شاید برخی از این حرف خوش‌شان نیاید، اما دیدید که بازی سختی را بردیم. رقبایی که به اینجا می‌آیند، اولویت‌شان نباختن است و این کار را برای ما سخت می‌کند.

وی افزود: در نیمه نخست، به کل کنترل بازی در اختیار ما بود. می‌دانستیم از بازی چه می خواهیم و به دنبال این بودیم که از فضاهایی که با پاس‌های زیاد به دست می‌آمد، استفاده کنیم. کار در نیمه نخست خیلی سخت شد. گل‌گهر پیشرفت خیلی خوبی نسبت به بازی‌های گذشته داشت و فراتر از انتظار ما ظاهر شد و می توانست از ما جلو بیافتد، اما رحمتی روز خوبی را پشت سر گذاشت و با سیوهایش تاثیر زیادی در این پیروزی داشت.

گل‌محمدی تصریح کرد: فشار زیادی روی بازیکنانم است زیرا می‌خواهند به برد برسند و برای این مهم تلاش می‌کنند. باید از آنها تشکر کنم زیرا تا آخری ثانیه‌های بازی، تلاش کردند تا به تعداد گل هایشان اضافه کنند. بازی هجومی و خوبی را به نمایش گذاشتند و باید به گل‌گهر هم تبریک بگویم.

سرمربی شهرخودرو با تمجید از سعید صادقی گفت: در دو بازی اخیر، پایه‌گذار گل‌های ما بوده و کیفیت خوبی ارائه کرده‌است. از بازیکنان تشکر می‌کنم که روحیه بردن، در فکر و ذهن شان است. بازیکنان به عشق هواداران همه چیز را تحمل می‌کنند و تمرین می‌کنند.

گل‌محمدی در خصوص آغاز بازی‌های سخت شهرخودرو در لیگ نوزدهم گفت: آنچه مشخص است، تیم ما برای قهرمانی بسته نشده و هزینه‌های محدودی برای این فصل در مقابل هزینه‌کرد تیم‌های بزرگ داشتیم. شاید یک چهارم رقبا هزینه کرده‌ایم. از بازی با رقبای سخت استقبال می‌کنیم زیرا می‌فهمیم در فوتبال امروز ایران، چند مرده حلاج هستیم. بازی‌های سخت و حساسی را در پیش داریم و امیدوارم با حل شدن مشکلات سخت‌افزاری بهتر هم باشیم.

وی افزود: فصل قبل گفتند قرار است شرایط متفاوتی داشته باشیم، اما باز هم ۵ ۶ ماه است روی زمین تمرینی منزل‌آباد همچنان تمرین می‌کنیم. باید از مسئولان آستان قدس تشکر کنم که یک روز در هفته با ما همکاری می‌کنند  و زمین را در اختیارمان می‌گذارند. انتظار بیشتری از مسئولان شهری و باشگاه دارم که در مباحث زمین تمرین و مسائل دیگر، مشکلات را حل کنند.

گل‌محمدی گفت: فکر می کنم حداقل یکی دو بازیکن ما می توانند به تیم ملی دعوت شوند، زیاد البته صحبت در این خصوص الان درست نیست، شرایط خاصی را تیم ملی پشت سر می‌گذارد. در کل امیدوارم نگاه بهتری به تیم ما داشته باشند.

وی در خصوص تیم داوری گفت: یکی دو اشتباه داشتند، ولی فکر می کنم آن صحنه‌ای که رحمتی ارسال کرد، آفساید نبود. در مجموع از غلامی و تیم داوری تشکر می‌کنم، بازی سنگینی بود.

گل‌محمدی در خصوص شرایط تیم گفت: حمیداوی به عنوان مالک باشگاه، بخش زیادی از مشکلات مالی پارسال را حل کرده، امسال هم درصد خوبی را به بازیکنان داده‌است، اما یک سری وعده وعیدهایی مثلا در خصوص پاداش آسیایی، امکاناتی که قرار بود در اختیار ما قرار بگیرد، عقب هستیم‌. 

وی تاکید کرد: حمیداویمثل برادر من است. به ایشان برادرانه توصیه می‌کنم مواظب افراد ناپاکی باشند که ممکن است دور و برش باشند و در سیاست‌گذاری‌های باشگاه تاثیرگذار باشند. از ایشان می‌خواهم مراقبت بیشتری در این خصوص از تیم پاک شهرخودرو داشته‌باشند تا دچار مشکل نشود و به شخصیت تیم لطمه نخورد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا