ایران وب سازان
دیگر رسانه ها

فوری؛ جان توشاک سرمربی تراکتورسازی اخراج شد

به گزارش خبرگزاری همسونیوز ,بلندپروازی‌های تراکتورسازی با سرمربی سابق رئال مادرید به هفته ششم ختم شد و آنها مقابل صنعت نفت آبادان شکست تلخی را متحمل شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

در شرایطی که تراکتور موفق شده بود با نتیجه سه بر یک از حریف آبادانی پیش بیفتد، در نهایت با تساوی در وقت‌های قانونی و اضافه، کار دو تیم به ضربات پنالتی کشید و آبادانی‌ها برنده این نبرد لقب گرفتند و تراکتور با جان توشاک حذف شد.

این دیدار پرحاشیه که با انتقاداتی در پایان بازی از جان توشاک همراه بود، باعث شد تا در حال حاضر دستور قطع همکاری موقت این مربی اهل ولز صادر شود.

تمرین امروز تراکتورسازی در شرایطی که قرار بود از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز شود، در نهایت با غیبت توشاک همراه شد. محمد تقوی ساعت ۱۸ در رختکن بازیکنان را جمع کرد و به آنها اعلام کرد که توشاک در تمرین حاضر نخواهد شد. طبق این اعلام قرار شده سرنوشت این مربی بعد از بازگشت زنوزی به ایران مشخص شود و تا آن زمان تقوی هدایت تیم را برعهده گیرد. با این شرایط محمد تقوی سرمربی این تیم در جدال هفته هفتم مقابل پدیده مشهد خواهد بود تا بعد از آن در خصوص آینده نیمکت تراکتورسازی تصمیم گیری شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا