ایران وب سازان
گزارش

قتل و دفن جسد زن میانسال در باغچه توسط سرایدار مجتمع مسکونی

به گزارش همسونیوز؛ بعد از ظهر 6 شهریور سال جاری مردی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران اعلام کرد همسر پنجاه و پنج ساله‌اش برای خرید تره‌بار از خانه خارج شده اما به خانه بازنگشته و تلفن همراهش را نیز پاسخ نمی‌دهد.

با اعلام مفقود شدن زن میانسال؛ تیمی از کارآگاهان اداره آگاهی برای یافتن وی دست به کار شده و در بررسی‌های اولیه با استفاده از تصاویر به دست آمده از دوربینهای مداربسته محدوده محل زندگی مفقودی اطمینان پیدا کردند که وی برای مراجعه به بازار میوه و تره‌بار از داخل کوچه محل سکونتش ترددی نداشته است.

در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان روی ساکنین مجتمع تمرکز پیدا کرده و به مرد پنجاه ساله افغانستانی که به عنوان سرایدار در مجتمع مشغول به کار بود و اتاقک سرایداری داشت، مشکوک شدند.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات سرایدار را بازداشت کرده و در بازرسی اتاقک وی موفق به کشف مقدار طلا و تلفن‌ همراه متعلق به زن مفقود شده شدند که با توجه به کشف اموال سرقتی، مرد افغانستانی چاره‌ای جز اعتراف نداشت و از قتل زن میانسال پرده برداشت.

متهم پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس گفت: زمانیکه مقتول قصد خارج شدن از مجتمع را داشت در یک لحظه متوجه طلاهای او شدم، به همین خاطر او را به اتاق سرایداری کشانده، با او درگیر شده و هلش دادم که سرش محکم به زمین خورد، مانده بودم با جسد مقتول چه کنم، یک ساعت از مرگ وی گذشته بود که اطمینان پیدا کردم آن زن جان باخته است به همین دلیل در یک فرصت مناسب به باغچه حیاط رفتم، چاله‌ای در باغچه کندم و جسد را زیر خاک پنهان کردم.

متهم پس از این اعتراف به قتل با دستور سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/تسنیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا