اجتماعی

قرارگاه اجتماعی سبب ایجاد همدلی برای حل مشکلات مردم شده استمعتقد است که پس از تشکیل قرارگاه اجتماعی کشور، یک همدلی و هم افزایی مفید برای حل مشکلات مردم به وجود آمده است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، امین توکلی‌زاده در صفحه شخصی خود در نوشت: پس از تشکیل قرارگاه اجتماعی کشور توسط رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله و جلسه با استاندار محترم تهران، قرارگاه اجتماعی شهر تهران با ریاست شکل گرفت و شاهد یک همدلی و هم افزایی مفید برای حل مشکلات مردم هستیم.

از انسجام درونی معاونین و مین درون شهرداری و شورای شهر تا همدلی و هم افزایی مسئولین نهادهای مسئول و اثر گذار در کنار هم و مهم تر از همه ورود های مردمی و داوطلب  برای پدید آوردن الگوی کارآمد وجهادی برای حل کردن مشکلات سخت، همه و همه جزو برکات این جمع عزیز است.
دیروز از صبح زود کار بازدید میدانی و پیگیری مصوبات را درمراکز ماده ۱۶ شروع کردیم. از مددسرای خاوران و مرکز بهاران تا پاتوق سنگی و مرکز خاورشهر تا مرکز شهید زیادیان پاسداران و مرکز شفق سازمان بهزیستی و مرکز سروش نیروی انتظامی را بصورت جمعی و با حضور اعضای قرارگاه بازدید کردیم. این کار  باعث شد با واقع بینی مشکلات را درک کنیم و از زبان خود طراحان واداره کنندگان راهکار ها را بشنویم و بدون تشریفات مطول اداری در همان جلسه تصمیم گیری کنیم. با حضور تمام تصمیم گیران کنار هم و صمیمت و همدلی شکل گرفته در یک بازدید میدانی قریب ۸ ساعته بتوانیم یک تصور واقعی از مراکز ترک وبازتوانی و اجتماعی سازی و… داشته باشیم و ان شاالله با این اقدام ارزشمند که واقعا باخضوع وهم ‌کاری همه مسئولین دستگاه ها فراهم شده بتوانیم مشکلات افراد را خوب بشناسیم و برای برون رفت آنها از این بحران  پیچیده و چند بعدی در کنار آنها وخانوادهایشان باشیم.
 استفاده از تجربیات افرادی که بسیاری از روش ها را تجربه کرده اند و صاحب نظر شده اند در این بازدیدها بسیار مفید است تا بتوانیم بهترین روش را انتخاب کنیم.
 در کنار این تلاش ها جلسات با گروه های مردمی و خیرین وکار آفرین ها در سازمان اجتماعی شکل گرفته و ادامه دارد تا به موزارت طی شدن مراحل نجات افراد معتاد از دست قاچاقچیان مواد مخدر و کمک به آنها برای ترک ،حمایت های اجتماعی نیز برای خانواده ها  فراهم شود با حمایت خانواده ها و مردم دلسوزمان امکان بازگشت به برای عزیزان این خانواده ها به وجود بیاید.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا