اقتصادی

قرارگاه جهادی مسکن در خوزستان تشکیل شدبه گزارش خبرنگار مهر، محمد خانچی صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به اهداف تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در خوزستان بیان کرد: قرارگاه جهادی مسکن با هدف بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر و تولید مسکن در بافت‌های فرسوده شهری و نهضت ملی مسکن با روحیه و کار جهادی در استان تشکیل شد.

وی افزود: مدیریت هماهنگ و مانع‌زدایی از همه فرآیندها، کاهش زمان و حذف فرآیندهای موازی و زائد برای صدور مجوزهای لازم برای تولید مسکن، در اولویت قرار دادن و به‌کارگیری همه ابزارهای مورد نیاز برای سرعت بخشی به نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، شناسایی همه ظرفیت‌های تولید مسکن و تلاش برای فعال‌سازی آنها با روحیه جهادی و بدون پیچ و خم اداری از برنامه‌های قرارگاه مذکور است.

معاون عمرانی استاندار خوزستان عنوان کرد: برای شتاب دهی به طرح نهضت ملی مسکن در استان باید نگاه‌ها را از پروسه‌های اداری خارج کرد و با نگاه جهادی و شتاب دهی به حرکت تولید مسکن پرداخت.

خانچی به نقش گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در شتاب دهی در بازسازی و تولید مسکن اشاره کرد و گفت: در سایر نقاط استان خوزستان شاهد ساخت و ساز مسکن محرومان توسط گروه‌های جهادی هستیم که می‌توان از پتانسیل گروه‌های جهادی در ساخت و ساز و بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر در استان استفاده کرد.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا