سیاسی

لایحه برنامه هفتم هفته آینده به مجلس ارائه می‌شودمهدی طغیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ویژگی‌های لایحه برنامه هفتم توسعه، اظهار داشت: هنوز نسخه و متن نهایی لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس ارائه نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما هنوز نسخه اصلی لایحه برنامه هفتم توسعه را دریافت نکردیم، ادامه داد: ما هر بار یک نسخه غیررسمی از لایحه برنامه هفتم دریافت کردیم که هر نسخه با نسخه قبلی تفاوت دارد و در این نسخه‌ها هم قید شده است که غیرقابل استناد است.

وی بیان کرد: به احتمال زیاد هفته آینده رئیس جمهور به مجلس می‌آید و لایحه برنامه هفتم توسعه را به مجلس ارائه می‌کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در تدوین برنامه هفتم توسعه به مسائل مهم فعلی و پنج سال آینده کشور توجه شود، تصریح کرد: در بررسی و تصویب لایحه برنامه هفتم توسعه حتماً باید منابع دولت مورد توجه باشد.

طغیانی با اشاره به اینکه برنامه هفتم توسعه باید با شرایط اقتصادی کشور و واقعیت‌هایی که با آن مواجه هستیم انطباق داشته باشد، گفت: مجلس هم می‌تواند تغییراتی را در لایحه برنامه هفتم توسعه اعمال کند اما بهتر است دولت شاکله اصلی برنامه را به خوبی تدوین کند و مسئله محوری را مورد توجه داشته باشد، چرا که ما در مجلس نمی‌توانیم به کل لایحه برنامه هفتم را زیر و رو کنیم.

وی اظهار داشت: حداقل دو تا سه ماه بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در مجلس طول می‌کشد و سعی ما آن است که نهایتاً بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در مجلس تا پایان شهریور به اتمام برسد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا