ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

لزوم رفع بروکراسی های اداری جهت حفظ هنر قالیبافی در استان تهران


به گزارش خبرگزاری همسونیوز، انوشیروان محسنی بندپی عصر دوشنبه در مراسم اختتامیه دوره آموزشی ارتقاء مهارت‌ قالیبافان استان تهران و تقدیر از بافندگان برتر در محل موزه فرش برگزار شد با اشاره به شعار سال مبنی بر رونق تولید و تاکید مقام معظم رهبری بر اجرایی شدن این امر اظهار داشت: برای رونق در کسبو کارهای مختلف ضرورت دارد که همه مسئولان و متولیان و کارآفرینان پای کار باشند.

محسنی بند پی با بیان اینکه زنده نگه‌داشتن هنر قالیبافی ضرورت دارد که برخی قوانین دست و پاگیر و بروکراسی های اداری مرتفع شوند افزود: باید موقعیتی برای این هنرمندان فراهم شود تا این هر و صنعت برتر به خوبی حفظ شود.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه باید هنرها و مزیت‌هایی که فراموش شده احیا شوند بیان داشت: اگر بتوانیم از این پتانسیل ها به خولی بهره مند شویم قدم بزرگی را جهت احیای هنرهای بومی کشور برداشته ایم و در موقعیت و شرایط کنونی کشورکه نیازمند احیا و بازسازی این هنرعا هستیم که رونق تولید را افزایش دهیم باید به خوبی به این توجه شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از افتخارهای ایران به عنوان مهد هنرمندان، هنر قالیبافی و فرش است عنون داشت: این هنر در برخی مواقع دستخوش فراز و نشب شده است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا