;
تصویر بنر
استان ها

محدودیت در ارائه خدمات عمومی به افراد فاقد کارت واکسن سرپل ذهابینورالدین فرزادی‌پور در گفتگو با خبرنگار اظهار کرد: بر اساس رنگ بندی جدید کرونایی استان ، شهرستان سرپل ذهاب در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این شهرستان باید جدی تلقی شود.

وی با اشاره به روند در شهرستان سرپل ذهاب، افزود: استقبال خوبی از سوی مردم برای دریافت صورت گرفته و تا کنون ۶۸ درصد از جمعیت واجد شرایط شهرستان سرپل ذهاب واکسن را دریافت کرده‌اند.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: انتظار آن است که با توجه به تهدید جدی بیماری کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده به سبب این بیماری مردم استقبال بیشتری برای دریافت واکسن داشته باشند.

فرزادی‌پور تاکید کرد: واکسن به اندازه کافی در شهرستان سرپل ذهاب وجود داشته و تمام تمهیدات لازم برای واکسیناسیون در شهرستان فراهم است و هیچ توجیهی برای عدم واکسیناسیون مردم وجود ندارد.

وی ادامه داد: محدودیت‌هایی برای دریافت خدمات عمومی در آینده برای کسانی که فاقد کارت واکسیناسیون هستند اعمال خواهد شد و کسبه فاقد کارت واکسیناسیون حق فعالیت صنفی و کسب و کار را ندارند.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب بیان کرد: دولت که واکسن تزریق نکرده‌اند حق حضور در محل کار را ندارند و عدم حضور آنها نیز غیبت محسوب می‌شود.

فرزادی‌پور با اشاره به بازگشایی مدارس طی ماه‌های آینده، گفت: با توجه به بازگشایی مدارس در صورت عدم دریافت واکسن حق حضور در مدرسه و کلاس درس را به دلیل به خطر افتادن سلامت سایر دانش آموزان نخواهند داشت.

وی خاطر نشان کرد: مردم دریافت واکسن کرونا را به تأخیر نیانداخته و با توجه به وضعیت قرمز شهرستان سرپل ذهاب تسریع در انجام واکسیناسیون باعث بهبود وضعیت کرونایی شهرستان خواهد شد.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا