استان ها

مدیران غیر پاسخگو به رسانه ها در استان جایگاهی ندارندبه گزارش خبرگزا همسونیوز جواد قناعت عصر شنبه در نشست با مدیران رسانه‌های با بیان اینکه اشرافی گری برخی مدیران مورد گلایه مردم است، اظهار کرد: سو مدیریت‌ها و بی توجهی به اقتصاد مقاومتی از دلایل نارضایتی‌ها در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه فاصله بین ملت و دولت ی شده است و این مورد قبول ما در دولت سهم نیست، بیان کرد: مدیری که پاسخگوی اصحاب رسانه و نباشد از مردم نیست و جایش در دولت سیزدهم نیست.

وی با اذعان به اینکه مدیر باید درد مردم را بداند و مش را احساس کند، بیان داشت: بنده به عنوان استاندار بعد از یک هفته انتصاب خانواده‌ام به استان آمده و در کنار همین مردم زندگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم نوید رهایی از تفکر غیر ی است، بیان کرد: برای پیشرفت باید حرف بزنید در چارچوب نقد کنید و قلم بزنید.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید همواره پاسخگوی رسانه‌ها باشند، تصریح کرد: مدیران در دولت سیزدهم باید جهادی پای کار باشند و با کار کارشناسی و پشتوانه علمی برای ارائه خدمت به مردم وقت بگذارند.

وی با بیان اینکه مدیران باید از جنس مردم باشد، ادامه داد: تمرکز دولت بر حل مردم است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه روزهای روشنی را پیش رو داریم و نوید روزهای امیدبخش را می‌دهیم، بیان داشت: تحریم‌ها زهر آن ریخته شده است و از دودکش وین دود سفید بیرون می‌زند.

وی در ادامه با بیان اینکه هدف عالی ما تعالی استان است، عنوان کرد: همه استان را یک واحد و یکپارچه می‌بینم.

قناعت بیان داشت: دو خط قرمز داریم یکی پایبندی به آرمان‌های شهدا و رهبری و دیگری حفظ منافع استان است که باید مد نظر مدیران و رسانه‌ها قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید مدیران پایبند به انقلاب انتخاب کنیم، تصریح کرد: اگر مدیران کارآمد جهادی پای کار بیایند قطعاً شاهد توسعه استان خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه باید درب اتاق مدیران به روی رسانه‌ها و خبرنگاران باز باشد، گفت: بزرگ‌ترین رسالت اطلاع رسانی بر دوش رسانه‌ها است.

قناعت خطاب به مدیران رسانه‌ها گفت: امروزه شما یک کلاس بدون دیوار دارید که میلیون‌ها شنونده و مخاطب دارد، لذا یکی از وظایف شما اعتماد سازی در بین مردم است.

وی با بیان اینکه برخی عملکردهای مدیران باعث بی اعتمادی در بین مردم شده است، عنوان کرد: به نقد منصفانه قائلم و باید بدون حب و بغض نقدها عنوان و به چالش‌ها و مشکلات پرداخته شود.

وی پیشنهاد داد: هر کدام از رسانه‌ها یک محور توسعه استان را مورد توجه قرار دهند.

استاندار خراسان جنوبی از رسانه‌ها خواست مدیران کم تحرک به تلاش و تکاپو وا دارند.

قناعت با بیان اینکه رسانه یک ظرفیت برای استان است، بیان داشت: رسانه‌ها را اتاق فکر خودم میدانم و توجه به این مهم به نفع استان است.

وی با تاکید بر اینکه باید امید آفرینی در جامعه داشته باشیم، بیان داشت: هنر به خرج دهید هم مشکلات منعکس شود و هم امیدآفرینی به جامعه تزریق کنیم.

وی با بیان اینکه بیشترین استفاده از رسانه‌ها می‌برد تا تجهیزات نظامی تصریح کرد: بین رسانه‌های استان یک فهم مشترک ایجاد شود.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه تغییرات باید با حساب و کتاب انجام شود، بیان داشت: مدیر باید بر و افق پیش رو داشته باشد زیرا مدیر بدون برنامه در دولت سیزدهم جایگاهی نخواهد داشت.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 6 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا