ایران وب سازان
اسلامشهرگزارش

مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب اسلامشهر برگزار شد+عکس

به گزارش همسو نیوز، صبح امروزمراسم آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهرستان اسلامشهر با حضور محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر، ابوالفضل صدرائیه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران و تنی چند از معاونت ها، شفا نظر پورفرد مدیر اداره آب و فاضلاب اسلامشهر، حسین طلا شهردار،علیرضا مهرپویان طارانی عضو شورا شهرو دیگر مسئولین این شهرستان برگزار شد.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در حاشیه مراسم گفت: در شهرستان اسلامشهر بخشی از شبکه فاضلاب اجرا شده بود و امروز هم  بخش دوم عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهری این شهرستان با مبلغی بالغ بر 24 میلیارد تومان برای این پروژه کلنگ زنی شد که همکاران ما در اسلامشهر کار را شروع کرده اند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت:بخش دوم مدول  تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهربه زودی ان شاءالله شروع خواهیم کرد و با این کار ظرف سه تا چهار سال آینده تمامی فاضلاب شهرستان اسلامشهر را جمع آوری خواهیم کرد.

محمدرضا بختیاری اظهار داشت:ما در استان تهران به لحاظ اجرای شبکه فاضلاب قدری عقب هستیم علیرغم اینکه در شهر تهران حدود 70 درصد شبکه فاضلاب اجرا شده است،متاسفانه در استان تهران میزان بسیار پایینی از شبکه فاضلاب اجرا شده است.

مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از آبفای استان و جنوبغرب استان تهران گفت:فرمانداری در همه زمینه ها ی اجتماعی، بودجه ، زمانبندی و برنامه ریزی ، همراهی و همکاری لازم را با آب و فاضلاب استان خواهد داشت تا زودتر این پروژه ها به نتیجه برسد.

فرماندار اسلامشهر در پایان با بیان این که  مردم  این شهرستان  هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام و خرید انشعاب فاضلاب اقدام کنند ،‌گفت: با خرید انشعابات فاضلاب،  شهروندان کمک شایانی به آبفا می کنند و آبفا می تواند با توجه به میزان ثبت  انشعابات برنامه ریزی، محور بندی و کار کند.

لازم به توضیح است، محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران به همراه هیأت همراه و مسئولین شهرستانی از روند احداث و تکمیل پروژه های مخزنهای آب و تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان بازدید کرد.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

 

 

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا