مرخصی از زندان برای موبایل قاپی در مازندران

مرخصی از زندان برای موبایل قاپی در مازندرانبه گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مهدی خادمی” در تشریح این خبر بیان کرد: در پی سرقت های مکرر موبایل در فروردین ماه سال جاری و شکایت های مالباختگان موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قائمشهر با اشراف اطلاعاتی از شناسایی و حضور یکی از سارقان حرفه ای موبایل مطلع و مشخص شد که این فرد برای گذراندن تعطیلات نوروزی از اسفند ۱۴۰۱ تا تاریخ پایان فروردین ۱۴۰۲ به مرخصی و مجدداً روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر تصریح کرد: ماموران آگاهی با دستور قضایی، متهم را از زندان تحویل و به مقر انتظامی دلالت دادند که در تحقیقات فنی پلیسی و ارائه مدارک و شواهد متهم لب به اعتراف گشود.

وی در ادامه یادآور شد: متهم به ۱۲ فقره سرقت موبایل اعتراف و اظهار کرد، موبایل های سرقتی فروخته و جهت گمراه نمودن پلیس، مجدداً روانه زندان شد.

خادمی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده و سپس روانه زندان شد به شهروندان توصیه کرد، هنگام استفاده از تلفن همراه در معابر هوشیاری و توجه بیشتری به اطراف داشته باشید، سعی کنید جهت مکالمه از هندزفری و هدست استفاده کنید و همچنین در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

انتهای پیام

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا