ایران وب سازان
اجتماعی

ممنوعیت تردد خودروهای شخصی به بوشهر با پلاک غیر بومی

ایسنا/بوشهر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر از ممنوعیت تردد خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی از ۱۸ بهمن ماه به شهر بوشهر خبر داد.

سرهنگ قدرت الله کشکولی در تشریح این خبر اظهار کرد: برابر مصوبه ابلاغی به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و مدیریت سفرها، از روز شنبه ۱۸ بهمن ماه تردد خودروها شخصی با پلاک غیر بومی به شهر “بوشهر” ممنوع است و متخلفان از این مقررات مبلغ ۵۰۰ هزارتومان جریمه خواهند شد.

وی افزود: تردد شبانه در شهرستان های استان اعم از قرمز، نارنجی، زرد و آبی از روز شنبه ۱۸ بهمن ماه، از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد ممنوع بوده و متخلفان از این امرنیز با جریمه ۲۰۰ هزار تومانی مواجه خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر تصریح کرد: در ۳ روز پایانی هر هفته، تا آخر سال جاری ورودی‌های استان به شدت کنترل می گردد و از ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به استان جلوگیری خواهد شد و برای کسانی که به ضوابط ابلاغی و تعیین شده و سلامت عموم بی توجه باشند برابر قانون جریمه لحاظ خواهد شد.

طرح ممنوعیت تردد در محدوده شهری

همچنین فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان در اطلاعیه‌ای از تداوم طرح ممنوعیت تردد در محدوده شهری از ساعت ۹ شب تا ۳ بامداد خبر داده است. در این اطلاعیه آمده است: «بدینوسیله به اطلاع عموم می رساند در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ممنوعیت تردد در محدوده شهری از ساعت ۹شب تا ۳ بامداد همچنان ادامه خواهد داشت. لذا به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و تامین سلامت شهروندان تقاضا می شود از تردد در محدوده زمانی ذکر شده خودداری گردد.یادآور می شود افراد و وسایل نقلیه ای  که اقدام به نقض این مصوبه نمایند مشمول اعمال قانون از سوی پلیس خواهند شد.»

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا