ورزشی

مهدی طارمی: انتظار چنین قرقیزستانی را نداشتمبه گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی پس از هت تریک در جریان پیروزی پنج بر یک ایران مقابل قرقیزستان در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی خیلی سختی بود. انتظار چنین تیمی از قرقیزستان نداشتم. آنها پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نسبت به قبل داشتند که تبریک می گویم. امیدوارم در آینده حرف‌های بیشتری در فوتبال آسیا داشته باشند با پیشرفتی که داشتند.

مهاجم تیم ملی ایران افزود: حریف تیم قابل احترامی بود و ما هم شرایط خودمان را داشتیم و می‌خواستیم به اهداف و برنامه‌های خودمان که جام ملت‌های آسیاست به خوبی استفاده کنیم. در همه بازی‌ها تمام توان مان را با انگیزه بالا می‌گذاریم که به پیروزی برسیم و توانستیم ۵ بر یک پیروز شویم. بازی خوبی برای ما از لحاظ برنامه هجومی بود. توانستیم بازی را خوب کنترل کنیم و بازی قابل قبولی برای ما بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در مورد دیدار با ازبکستان در فینال این رقابت‌ها گفت: ازبکستان تیم خیلی خوبی است. می‌رویم بازی خودمان را انجام دهیم. برای برد به آنجا می‌رویم و هدف گذاری ما قهرمانی در این مسابقات است. قطعاً با تمام توان آنجا می‌رویم که بازی را ببریم و قهرمان شویم.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا