ورزشی

موسوی: ژاپنی‌ها مثل ماشین والیبال بازی کردند/ تحت فشار بودیمبه گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران امروز سه شنبه در نخستین دیدار خود در رقابتهای لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه ۳ بر صفر نتیجه را به ژاپنِ میزبان واگذار کرد.

سیدمحمد موسوی کاپیتان ایران پس از این مسابقه اظهار کرد: در ابتدا به تیم ژاپن تبریک می‌گویم. بی نظیر بازی کردند. البته از پیش می‌دانستیم که شرایط سختی را برای تیم ایران ایجاد می‌کنند اما نه تا این حد، این تیم توپ‌گیری‌های فوق‌العاده‌ای داشت. آنها سرویس‌های خوبی زدند و هدفمند بازی کردند.

موسوی با تاکید بر اینکه ژاپنی‌ها مثل یک ماشین، والیبال بازی کردند، افزود: در طول بازی تیم ایران را تحت فشار گذاشتند. یک سری بازیکن جوان در تیم کشورمان هستند که هنوز آب‌دیده نشدند و قطعاً در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن دارند. بازیکنانی که در این شرایط و با این حجم تماشاگر ژاپنی تاکنون بازی نکرده‌اند و مسلماً برایشان مسابقه در چنین شرایطی سخت است. قطعاً در آینده تیم نتایج بهتری کسب خواهد کرد. من قبلاً هم گفتم که تیم ایران تنها برای یک بازی نیامده و در مسابقات آینده به امید خدا نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: یک سری اشتباهات بچگانه داشتیم که احساس می‌کنم طبیعی است. بازی اول است و دو سه ماه است که از شرایط مسابقه دور بودیم. در گذشته هم در بازی اول خوب والیبال بازی نکردیم چون شرایط تمرین با بازی کاملاً متفاوت است. البته این نباید بهانه باشد که سه بازی آینده را از دست بدهیم با تیم‌های خوبی مسابقه داریم و ان شاءالله بتوانیم ذهن خود را ریکاوری کرده و برای مسابقه بعد آماده شویم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۱۸ خرداد در دومین دیدار خود در هفته نخست لیگ ملت‌ها برابر لهستان صف‌آرایی خواهد کرد.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا