ایران وب سازان
گزارش

نخستین جشنواره فیلم تراکنش، همزمان با پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019

به گزارش همسو نیوز،نخستین جشنواره فیلم تراکنش، همزمان با پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019 بیست و هشتم تا سی‌ام آبان سال 1398 برگزار خواهد شد.هدف از برگزاری نخستین جشنواره فیلم تراکنشی،کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و کسب و کارها با رسانه‌ای کردن آنهاست که در میان رسانه‌ها می‌توان فیلم را یکی از موثرترین و کارآمدترین آنها دانست.

موسسه فابامدیا، به عنوان زیرمجموعه مرکز فابا، این جشنواره را در سه قالب تیزرهای تبلیغاتی یا آموزشی (اعم از رئال، تلفیقی رئال،انیمیشن،موشن گرافیک،انیمیشن سه بعدی و موارد مشابه)،فیلم مستند کوتاه، نیمه‌بلند و بلند و فیلم کوتاه داستانی، برگزار می‌کند.
روابط عمومی بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس، بیمه و بازار مالی، شرکت‌های پرداخت، فناوران فعال، تیم‌های استارتاپی، فیلم‌سازان مستقل و رسانه‌ها می‌توانند در نخستین جشنواره فیلم تراکنش شرکت کنند.
هیات‌ داوران این رویداد مرکب از چهره‌های شاخص سینمایی، هنری و متخصصان صنعت بانکداری و پرداخت خواهند بود.
تاریخ‌های مهم در جشنواره فیلم تراکنش
شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که تمایل به مشارکت در این رویداد به عنوان اسپانسر را دارند می‌توانند تا اول خرداد سال 1398، آمادگی خود را اعلام کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره فیلم تراکنش از اول خرداد تا اول شهریور 98 فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه این رویداد به آدرس تهران، خیابان ایتالیا، پلاک 34 ارسال کنند.
ارزیابی آثار در نیمه نخست و داوری آنها در نیمه دوم شهریور ماه انجام می‌شود. آثار برگزیده روز 29 آبان ماه، همزمان با دومین روز ITE 2019 به نمایش در می‌آیند. اهدای جوایز و تقدیر از برگزیدگان نیز یک روز بعد، در اختتامیه نمایشگاه تراکنش ایران انجام می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند جزئیات بیشتر در مورد جشنواره فیلم تراکنش را از سایت رویداد ITE پیگیری کنند.
مراسم رونمایی از این رویداد و ارائه توضیحات بیشتر در مورد آن، روز یکشنبه 28 بهمن ماه سال جاری در مرکز فابا برگزار می‌شود.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا