سیاسی

نیروی هوایی ارتش با جدیت به دنبال رفع موانع نخبه‌پروری است

نیروی هوایی ارتش با جدیت به دنبال رفع موانع نخبه‌پروری استبه گزارش خبرگزاری مهر، امیر علی اکبر طالب زاده، معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش در جمع نخبگان علمی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، ضمن ابراز خرسندی از حضور نخبگان برتر علمی در این مرکز دانشگاهی، گفت: حضور پربار شما نخبگان در دانشگاه هوایی شهید ستاری یکی از نقاط قوت ارتش در حوزه علم و فناوری است.

وی با بیان اینکه آینده سازان نیروی هوایی ارتش در این یگان به دست شما نخبگان علمی تربیت و تحویل نیروهای مسلح خواهند شد، افزود: آینده روشنی برای نیروی هوایی ارتش در این مرکز علمی ترسیم شده و بی شک با تلاش شما و همت دانشجویان این دانشگاه، بتوانیم آینده‌ای بهتر و قدم‌های مثبتی در این زمینه برداشته و نیرویی در تراز انقلاب را به همگان معرفی کنیم.

امیر طالب زاده، اظهار داشت: وجود نخبگان علمی در دانشگاه هوایی شهید ستاری راهگشای بسیاری از مشکلات و گلوگاه‌هایی است که در نیروی هوایی وجود دارد و با تلاش و پشتکار همه شما می‌توان آنها برطرف و یک گام رو به جلو بر داشت.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه اعضای هیات علمی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های انسانی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به شمار می‌آیند، خاطرنشان کرد: نخبگان علمی و اساتید علمی با برخورداری از توانمندی‌ها و شایستگی‌های لازم، نقش قابل توجهی در توسعه و افزایش اثربخشی در دانشگاه‌ها ایفا می‌کنند.

امیر طالب زاده در پایان با تاکید بر لزوم توجه به فرهنگ نخبه‌پروری تصریح کرد: مجموعه نیروی هوایی ارتش با جدیت به دنبال رفع موانع نخبه‌پروری و حل و پیگیری مسائل و مشکلات نخبگان است تا نخبگان به هدف نهایی در حوزه‌های تخصصی دست یابند

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا