تصویر بنر
اخبار پربازدید

هادی عامل و گزارشگران ایرانی قرنطینه شدند/ حضور ۱۵ رهبر و سازمان بین‌المللی جهانی در مراسم افتتاحیه المپیک توکیوblank

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، کاتسونوبو کاتو دبیر ارشد کابینه طی کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به این مهم تاکید کرد، ۷۰ نفر از اعضای هیات دولت نیز از مراسم دیدن می کنند.

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه و نلوسانامسرای اویون اردنه، نخست وزیر مغولستان از جمله رهبران جهان هستند که پیشاپیش حضور خود را در مراسم افتتاحیه المپیک اعلام کرده اند. همچنین جیل بایدن بانوی اول ایالات متحده نیز در این مراسم حضور دارد.

یک مقام ارشد وزارت امور خارجه ژاپن گفته است که خشم جهانی اخیر در مورد انواع ویروس کرونا باعث شده بسیاری از رهبران سفرهای خود به ژاپن را لغو کنند. در دوره قبلی در المپیک ریو برزیل بیش از ۴۰ رهبر جهان در مراسم افتتاحیه حضور داشتند که اکنون حضور این افراد به ۱۵ نفر رسیده است.

تمام بازی‌های المپیک توکیو از جمله مراسم افتتاحیه بدون تماشاگران برگزار خواهد شد.

گزارشگران ایرانی قرنطینه شدند

مطابق اعلام مسئولان برگزاری المپیک توکیو، تست کرونای عبدالله روا گزارشگر ورزشی به محض ورود کارکنان صدا و سیما که برای پوشش اخبار مسابقات المپیک وارد توکیو شده بودند مثبت اعلام شد و نامبرده در یک هتل مجزا قرنطینه شد.

در کنار روا، پنج گزارشگر و عوامل صدا و سیما هم حضور داشته‌اند که یکی از آنها هادی عامل، گزارشگر شناخته شده کشتی است.

با وجود اینکه تست پنج نفر همراهان عبدالله روا منفی اعلام شده اما آنها از جمله هادی عامل در هتل محل اقامت‌شان قرنطینه شده‌اند و طبق اعلام مسئولان دهکده المپیک، باید ١۴ روز در قرنطینه بمانند.با این وصف مشخص نیست هادی عامل امکان گزارش مسابقات کشتی فرنگی را که از ۱۰ مرداد آغاز می شود پیدا خواهد کرد یا خیر.

 

منبع:خبرگزاری:دانشجو.

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
blank
blank
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا