سیاسی

همایش سراسری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر، غلامعلی حدادعادل در نشست ماهانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه جلسات شورای ائتلاف، منظم و مستمر برقرار است، اظهار کرد: کارهایی مثل نظارت بر نمایندگان مجلس را پیش بردیم و تاکنون در حالی که ما هنوز نزدیک به هشت ماه با انتخابات فاصله داریم، نظارت بر اکثریت نمایندگان مجلس به پایان رسیده است.

وی افزود: کارنامه‌ای برای نماینده‌ای تنظیم کرده‌ایم که بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم و در واقع آن‌هایی که خوب کار کردند به مردم معرفی کنیم و درباره‌ی آن‌هایی که ضعیف بودند یا مشکل داشتند در انتخابات آینده تصمیم بگیریم. ما امید مردم و اعتماد مردم به شورای ائتلاف را گرانبها می‌دانیم و مایلیم آن را حفظ کنیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تاکید کرد: ما طرح تعیین معین برای استان‌ها را به جد دنبال می‌کنیم و برای فعال کردن آن‌ها هم برنامه داریم. با احزاب و گروه‌های سیاسی ارتباط منظم داریم و با کمک معاونت احزاب و تشکل‌های شورای ائتلاف جلسه‌ای با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی تشکیل شد.

حدادعادل با بیان اینکه همایش سراسری شورای ائتلاف برگزار می‌شود، اظهار کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا در تابستان امسال یک همایش سراسری در کشور داشته باشیم. در اولین فرصت تاریخ و مکان برگزاری و برنامه‌ی این اجلاس و همایش سراسری اعلام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه باید برای انتخابات با مشارکت قابل قبول تلاش کنیم، خطاب به حاضران گفت: ممکن است نسبت به مسئولان استانی خودتان حتی در این دولتی که از خود ما است و نسبت به مسئولان کشوری انتقادهایی داشته باشید و ممکن است حق با شما باشد. نمی‌گویم انتقاد نکنید و تذکر ندهید. خواهش می‌کنم مراقب باشید تمام وقت و فکر و ذکر شما در انتقاد از مجریان و مسئولان استان خودتان خلاصه نشود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: شما غیر از این کارهای مهم زیادی دارید، باید کار تشکیلاتی خودتان را با تدبیر گسترش بدهید و با قشرهای مختلف مردم در تماس باشید. باید کار تشکیلاتی کنیم و بدانیم جهاد تبیین بر عهده‌ی ماست.

حدادعادل اظهار امیدواری کرد: باید کاری کنیم انتخابات مجلس با مشارکت قابل قبولی برگزار شود تا در آن‌جایی که عملکردها مناسب نبوده، نمایندگانی بهتر از نمایندگان فعلی، و مؤمن و انقلابی وارد مجلس دوازدهم شوند.

انتهای پیام

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا