ورزشی

همه فکر می کنند به جام جهانی صعودکردیم/چنین شرایطی به یاد ندارمبه گزارش خبرگزاری به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، صادق محرمی در ابتدا درباره شرایط و میزان آمادگی خود در باشگاه لوکوموتیو زاگرب گفت: از هفته گذشته در اردوی آماده‌سازی نیم فصل در کمپ تمرینی حضور داریم. یک بازی تمرینی انجام دادیم و دو بازی دیگر هم در برنامه داریم. خوشبختانه همه چیز تا الان خوب بوده و شرایط خوبی داشتم و امیدوارم این چند روز باقیمانده را هم بدون یت و با به اتمام برسانم و به اردوی تیم ملی ملحق شوم.

وی درباره شرایط تیم ملی ایران در آستانه بازی با عراق و امارات اه داد: بابت نتایج کسب شده از صمیم قلبم خوشحالم. البته یک سری مشکلات هم وجود دارد و فکر می‌کنم با نتایجی که تیم ملی تا الان گرفته، باید امکانات بیشتری برای تیم ملی فراهم شود. تیمی که در این حد برای مردم اهمیت دارد و با برد و باخت آن به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرند، قطعا لیاقتش بیش از این است.

محرمی درباره بازی‌های پیش روی تیم ملی اظهار داشت: دو بازی مهم مقابل عراق و امارات داریم. به نظرم شرایط، کمی از تب و تاب جام جهانی دور شده است، چراکه همه فکر می‌کنیم دیگر به جام جهانی صعود کردیم و شاید تا کار سخت نشود، دوباره فوتبال جذاب نباشد! به نظرم الان در این شرایط هستیم. به یاد ندارم تیم ملی در هیچ دوره‌ای تا این حد راحت و بدون دردسر به جام جهانی صعود کرده باشد و خدا را شکر در این دوره پس از مشکلاتی که در شروع وجود داشت و شانس بسیار کمی برای صعود داشتیم، با تدابیر کادر فنی و درایت بازیکنان و موعه تیم ملی در شرایط خیلی خوبی قرار گرفتیم. اما نباید تیم رها شود و فکر کنیم که صعود قطعی شده است. روی صحبت من با همه بخش‌ها شامل رسانه‌ها، مسئولان، کارسان و مردم است. این تیم باید حمایت شود و مجموعه تیم ملی و نه فقط بازیکنان، باید همه دل داشته باشند. برای نتیجه‌گیری تنها بازیکنان کافی نیستند و همه مجموعه تیمی باعث نتیجه‌گیری هستند.

ملی‌پوش ایران با ایه از برخی صحبت‌های مطرح شده درباره تیم ملی تصریح کرد: برخی کارشناسان می‌گویند تیم ملی به گروهی آسان برخورد یا تیم‌های مقابل کمی ضعیف هستند و…. که شنیدن این حرف‌ها برای ما ناراحت کننده است. تیم ملی همیشه در مسابقات مقتی جام جهانی با تیم‌های مشابه بازی کرده است. در ادوار قبلی تیم‌های حریف از قاره دیگری که نیامده بودند یا سطح متفاوتی نداشتند. تیم ملی این دوره موفق به کسب نتایج بسیار خوبی شده و امتیازات زیادی تا به اینجای کار جمع کردیم، اما نباید باعث سهل انگاری و دست کم گرفتن چند بازی باقیمانده شود.

محرمی افزود: به نظرم چند بازی آینده اصلا نمی‌تواند بازی آسانی باشد. عراق سرمربی خود را تغییر داده است. باخت در چند بازی قبلی نباید باعث دست کم گرفتن آنها شود. به هرحال امیدوارم همین روندی که تیم ملی تا به اینجای کار داشته ادامه پیدا کند و با سربلندی به جام جهانی صعود کنیم.

وی در پایان با تاکید گفت: خواهش من از همه رسانه‌ها، کارشناسان و دست‌اندرکاران در هر بخشی این است حالا که یک صعود آسان در پیش داریم، تا این حد کار تیم ملی را کوچک جلوه ندهند. امیدوارم از هر لحاظ خیلی بیشتر به این تیم رسیدگی شود و در نهایت آرزوی تیم ملی کشورم را دارم.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − دو =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا