ایران وب سازان
اجتماعی

هوای تهران برای حساس‌ها ناسالم است


بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت درحال حاضر در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که هوای نامطلوب در پایتخت تا فردا (۳ آذر) تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با برقراری جوی نسبتاً پایدار و آسمان نیمه‌ابری طی صبح امروز (۲ آذر) و همزمان با آغاز تردد خودروها غلظت ذرات معلق افزایش پیدا می‌کند و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد.

با تداوم این وضعیت جوی، طی امروز شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها محدود می‌شود و در برخی مناطق پرتردد وضعیت کیفیت هوا شرایط نامطلوب خواهند داشت. در اواخر وقت امروز (۲ آذر) با افزایش حجم ترافیک شبانگاهی و رشد ابرناکی و عدم وزش باد مؤثر بر غلظت ذرات معلق افزوده می‌شود و در اکثر مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس برقرار می‌شود.

این روند تا صبح فردا (۳ آذر) ادامه دارد و انباشت آلاینده‌ها و افزایش تردد خودروها در نخستین ساعات روز، افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به روز گذشته را به دنبال دارد همچنین در برخی مناطق وضعیت نامطلوب کیفیت هوا برقرار می‌شود.

فردا همچنین کاهش دما و کاهش سرعت باد سبب انباشت آلاینده‌ها خواهد شد و در ساعات اوج ترافیک شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۱۱۳ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با میانگین ۱۰۹ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناسs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا