تهران

واشنگتن: نتیجه سفر «گروسی» به ایران ناامیدمان کردبه گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از مهر به نقل از فرانس۲۴، واشنگتن اعلام کرد که از نتیجه سفر «رافائل » مدیرکل آژانس انرژی اتمی به «ناامید» شده اما آماده بازگشت به مذکرات است.

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در همین رابطه مدعی شد: البته شکست ایران در همکاری کردن، نشانه بدی از جدیت آنها در به نتیجه رسیدن موفقیت آمیز مذاکرات ما است.

ادعا و اتهام واشنگتن مبنی بر عدم همکاری ایران با آژانس در حالی مطرح می شود که آمریکا حاضر نیست میت و تبعات خروج یکجانبه از را بپذیرد و هم اکنون نیز به دنبال انداختن در ایران است.

پیشتر مدیرکل آژانس انرژی اتمی پس از پایان س به ایران، در جلسه این آژانس و همچنین در نشستی مطبوعاتی در جمع اعلام کرده بود که مذاکرات وی با بی نتیجه بوده است.

وی همچنین در نشست خبری خود در این باره گفت: معنی آن این است که ما نتوانستیم آن را به پایان برسانیم. من از رسیدن به یک تفاهم در این زمینه دست نمی کشم اما درباره مسائلی که دیروز با یکدیگر در حال صحبت بودیم نتوانستیم به توافق برسیم. بیش از این وارد جزئیات نمی‌شوم، فقط اینکه ما دیروز به توافق نرسیدیم.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا