استان ها

واکسیناسیون روستاهای بسطام تسریع شود/لزوم استفاده از ظرفیت تبلیغیبه گزارش خبرگزاری همسونیوز سید محمد رضا هاشمی غروب شنبه در جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا به میزبانی سالن جلسات یادگار امام (ره) ضمن بیان اینکه می‌بایست ویژه شهرستان نسبت به سرعت بخشی به انجام واکسیناسیون به‌ویژه روستاهای پشت بسطام اقدام کند، ابراز داشت: در این راستا استفاده از تمامی ظرفیت‌های تبلیغی موجود امری ضروری است.

وی بابیان اینکه اقناع‌سازی به صورت جدی در دستور کار مسئولان به‌ویژه کمیته اع‌رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا باید قرار گیرد، افزود: انتظار می‌رود و اساتید مشوق افراد برای انجام واکسیناسیون عمومی شوند تا موضوع واکسیناسیون عمومی روستاها تسریع یابد.

استاندار سمنان بابیان اینکه تغییر وضعیت دو شهرستان سمنان و گرمسار از آبی به زرد کرونایی به هیچ وجه قابل قبول نیست، ابراز داشت: می‌بایست در اسرع وقت با انجام طرح‌ها و اجرای برنامه‌های مناسب زمینه بازگشت به وضعیت آبی در فراهم شود.

هاشمی در ادامه تصریح کرد: طبق دستور رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، کلاس‌های درس مراکز آموزشی اعم از آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها پس از امتحانات پایان ترم، باید به صورت حضوری با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود.

وی افزود: با عنایت به در پیش بودن و قرار گرفتن در فصل سرد سال به منظور رعایت ضوابط و در مراکز آموزشی، آموزش‌وپرورش ضمن انجام برآورد هزینه باید کوشید تا از پتان خیران، برای تهیه امکانات مناسب تهویه در کلاس‌های درس استفاده شود.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا