ورزشی

وزارت ورزش: سرپرست استقلال هنوز استعفای کتبی نداده است

وزارت ورزش: سرپرست استقلال هنوز استعفای کتبی نداده استبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ورزش وجوانان، محسن معتمدکیا با اشاره به انتشار استعفای سرپرست باشگاه استقلال در رسانه‌ها اشاره کرد: شب گذشته پیش از ساعت ٢٣ از طریق رسانه‌ها در جریان استعفای سرپرست باشگاه استقلال قرار گرفتیم اما اکنون بعد از گذشت ١۶ ساعت از این استعفای رسانه‌ای (تا انتشار این مصاحبه)، هنوز استعفای کتبی و رسمی حجت کریمی به وزارت ورزش و جوانان ارسال نشده است.

وی با تاکید بر دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر ساماندهی مدیریتی باشگاه استقلال در روزهای نقل و انتقالات اظهار کرد: فرایند رسمی اعلام استعفا و پس از آن بررسی و تصمیم گیری درباره استعفا و انتخاب فرد جدید، مشخص است. ابتدا باید استعفا، رسمی شود و پس از آن با بررسی استعفا و موافقت احتمالی و اخذ استعلام‌های مربوطه از دستگاه‌های ذی‌صلاح، سرپرست جدید مشخص شود اما برخی افراد غیر ورزشی که خارج از حوزه ورزش حضور دارند از سر دلسوزی بدنبال انتخاب شبانه یا برگزاری جلسه هیأت مدیره پیش از دریافت استعفای رسمی بودند که وزارت ورزش و جوانان در این جلسه شرکت نکرد و مطلع نیستیم این جلسه تشکیل شده است یا خیر! اما چون ورزش، موضوعی تخصصی است، این کار باید با حضور متخصصان ورزشی انجام شود. انتخاب شبانه و عجولانه سرپرست جدید باشگاه استقلال یا تصمیم‌گیری درباره این موضوع در جلسه صبح‌گاهی و بدون انجام کار کارشناسی دقیق و اخذ استعلام‌های لازم و معمول، می‌توانست جفایی دیگر در حق این باشگاه باشد.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان به دستور وزیر ورزش و جوانان به باشگاه استقلال برای انجام امورات جاری و مهم باشگاه از جمله فعالیت در فصل نقل و انتقالات اشاره کرد و گفت: بر اساس این دستور، ارکان باشگاه استقلال از جمله هیأت مدیره، معاونین و سایر افراد مسئول در باشگاه وظیفه دارند نسبت به رفع دل نگرانی هواداران و انجام وظایف اقدام شبانه‌روزی کنند و هیچ عذر، بهانه و ترک فعلی در این ارتباط پذیرفتنی نیست.

معتمدکیا افزود: حسب دستور وزیر ورزش و جوانان، سرمربی جدید تیم استقلال نیازمند کمک و همراهی کامل کادر مدیریتی باشگاه است و استعفای رسانه‌ای سرپرست استقلال، نباید عذری برای ارکان این باشگاه در راه انجام وظیفه و حمایت از سرمربی و تکمیل بازیکنان در فصل نقل و انتقالات ایجاد کند.

وی در پایان با تاکید بر تعیین تکلیف مدیریت باشگاه استقلال گفت: باید تاکید کنم استعفای رسمی حجت کریمی هنوز ارسال نشده اما با استعفای رسمی او، این موضوع بدون فوت وقت و انجام کار کارشناسی دقیق انجام خواهد شد اما تا آن زمان ارکان باشگاه استقلال از جمله هیأت مدیره وظیفه دارند نسبت به تکالیف و وظایف خود در فصل نقل و انتقالات عمل کنند و نباید استقلال را تنها بگذارند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا