وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهران

وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهرانبه گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران از امروز تا روز دوشنبه (۳ تا ۴ اردیبهشت) آسمانی کمی ابری تا نیمه‌ابری در ساعات بعد از ظهر با عبور ریز موج‌هایی از تراز میانی و وقوع ناپایداری‌های محلی و فصلی همراه با افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی با رگبار پراکنده و در پاره‌ای نقاط به‌ویژه مرکز و نیمه‌جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. 

 از بعد از ظهر سه‌شنبه تا روز چهارشنبه (۵ تا ۶ اردیبهشت) با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به‌ویژه نیمه‌شمالی استان بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش‌های جنوبی استان گاهی با گردوخاک مورد انتظار است. 

از امروز تا سه‌شنبه افزایش نسبی دما از سه شنبه‌شب تا چهارشنبه شب کاهش محسوس دما و روز پنجشنبه(۷ اردیبهشت) افزایش مجدد دما پیش‌بینی می‌شود. 

آسمان تهران فردا (۴ اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۵ اردیبهشت) نیمه ابری و در بعد از ظهر ابری، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۱ گرم‌ترین ایستگاه هواشناسی بود. 

انتهای پیام

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا