اقتصادی

وضعیت آب در استان سمنان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفتبه گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی در بدو ورود به سمنان و در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان با بیان اینکه وضعیت آب سمنان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت، ابراز کرد: امروز کشور مان با تنش‌های آبی روبرو است و لذا باید فکر اساسی‌تری برای مسئله آب کرد.

وی با بیان اینکه اقدامات کوتاه مدت برای تأمین آب خوب هستند اما باید کارهای دراز مدت و پایدار را نیز در دستور کار قرار داد تا در ۲۰ سال آتی مشکل آب نداشته باشیم، افزود: سمنان یکی از استان‌هایی است که تنش آبی در آن بسیار زیاد است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه سمنان چه در زمینه شرب و چه صنعت با مشکل روبرو است، گفت: باید فکر جدی برای آب این استان در دستور کار قرار داد.

رضایی با بیان اینکه پیگیری مصوبات و وعده‌های سفر رئیس جمهور به استان سمنان از دیگر اهداف سفر امروز به سمنان است، گفت: بررسی وضعیت پروژه‌های استان سمنان در این سفر صورت خواهد گرفت.

وی افزود: بررسی وضعیت آینده استان سمنان به واسطه موقعیت خوب این استان در بخش‌های تجارت و ترانزیت و … دارد، از دیگر اهداف سفری است که امروز به این استان داریم.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا