ورزشی

وضعیت «پیچیده» تیم ملی والیبال ژاپن برای بازی با ایرانبه گزارش خبرنگار مهر، «فلیپ بلین» سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن پس از آخرین جلسه تمرینی این تیم و پیش از نخستین دیدار لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ اظهار کرد: هفته نخست بسیار برای ژاپن مهم است چرا که در این مدت میزبان هستیم. تلاش می‌کنیم تیم خود را به بهترین شکل ممکن آماده کنیم. بعضی از بازیکنانمان به تازگی از ایتالیا به تیم ملحق شده‌اند و این وضعیت را کمی پیچیده کرده است اما به هر حال بایستی بهترین عملکرد را مقابل هوادارانمان به نمایش بگذاریم.

بلین افزود: از زمانی که در ژاپن به مربیگری مشغول شدم به دفعات مقابل ایران بازی کردیم. همیشه بازی سختی مقابل تیم ملی والیبال ایران داشتیم و می‌دانیم که فردا نیز دیدار دشواری مقابل این تیم خواهیم داشت.

وی در خصوص تغییر نسل در تیم ملی والیبال ایران و پیوستن بازیکنان جدید به این تیم اضافه کرد: بعد از مدت‌ها یک انقلاب در ترکیب تیم ملی والیبال ایران رخ داد اما رقابت همچنان در جریان است. در طول مسابقات نیز شاهد هستید که بازیکنان جدید و جوان می‌درخشند. در تیم ملی والیبال ژاپن نیز این موضوع صدق می‌کند. از بازیکنان جوان انتظار می‌رود که روز به روز پیشرفت کنند و عملکرد بهتری به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در هفته نخست لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ فردا سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه از ساعت ۱۴:۱۰ به مصاف ژاپن خواهد رفت.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا