ورزشی

وعده های مسئولان عملی نشده/ برخی بازیکنان شب ها خواب ندارندبه گزارش خبرنگار مهر، عارف غلامی پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش برابر نساجی قائمشهر گفت: یک برد خوب را بدست آوردیم تا با روحیه ای بالا آماده حضور در فنیال جام حذفی باشیم.

غلامی در پاسخ به این پرسش که با مشکلاتی که برای تان بوجود آمده هنوز هم تلاش می کنید قهرمان شوید گفت: ما در این فصل سختی های زیادی کشیدیم. مدتها پول نگرفتیم، باشگاه قول و وعده های زیادی به ما دادم اما هیچ کدام عملی نشد و این برای یک باشگاه بزرگ که سابقه طولانی دارد.

وی افزود: خود من تنها ۵۰ درصد از مطالباتم گرفته ایم. قسم می خورم که برخی بازیکنان به دلیل استرس و فشار مالی شب خوابشان نبرد و ذهن آنها درگیر این مسائل بود. امیدواریم که باشگاه هر چه زودتر به وعده هایش عمل کند تا بازیکنان از این مشکلات بیرون بیایند.

غلامی در پاسخ به این پرسش که دوست دارید با پرسپولیس فینال را برگزار کنید یا تیم هوادار گفت: برای ما فرقی نمی کند. هر یک از این دو تیم به فینال صعود کنند باید با آنها بازی کنیم. مدافع استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال باشگاه بزرگی است. بیش از ۷۰ سال قدمت دارد. یکی از بهترین تیم های آسیا است و سابقه درخشانی دارد اما حیف است که به چنین روزی بیفتد.

وی در پاسخ به این پرسش که با داور خارجی برای فینال جام حذفی موافق هستید گفت: متاسفانه اتفاقاتی در فوتبال ما می افتد که در هیچ کجا سابقه ندارد. قرار است تیم در فصل آینده ۷ بازیکن خارجی در صورت توانشان به خدمت بگیرند تا کیفیت لیگ بالا بیاید اما متاسفانه بر روی کیفیت داوری هیچ حرکتی انجام نمی شود و مادر این فصل شاهد اشتباهات زیادی در داوری بودیم البته برخی مشکلات را برای ما بوجود آوردند و من نمی دانم در این خصوص چه بگویم.

غلامی در پایان خاطرنشان کرد: هوادارانمان امروز سنگ ماتم گذاشتند و ما مدیون آنها هستیم. امیدوارم همین حضور را در فینال داشته باشند تا یک شب به یاد ماندنی را در کنار هم و با قهرمانی بوجود بیاوریم.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا