ایران وب سازان
گزارش

ویژه برنامه اقتصادی نود و هشتی ها از امروز به روی آنتن شبکه رادیویی اقتصاد می رود

به گزارش همسو نیوز،شبکه رادیویی پر مخاطب رادیو اقتصاد با ویژه برنامه داغ و جذاب نود و هشتی ها کاری از گروه “اقتصاد و جامعه” شبکه رادیویی اقتصاد از امروز پانزدهم دی ماه 97 لغایت بیستم دی ماه از ساعت  ۱۷  الی ۱۸:۳۰ با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی،کارشناسان اقتصادی و مسئولین میهمان رادیوهای شما شنوندگان عزیز خواهد بود.

موضوع اصلی  برنامه ها به ترتیب تاریخ پخش:

۱- ۹۷/۱۰۱۵: آیا به نظر شما، تراز تجاری بخش کشاورزی در ۸ماهه امسال با ۶۰ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است؟

۲- ۹۷/۱۰/۱۶: افزایش اجاره مسکن در شهرهای بزرگ حتی در فصل پاییز و زمستان که اجاره مسکن به حداقل می رسد.به نظر شما راهکار کنترل اجاره مسکن چیست؟

۳- ۹۷/۱۰/۱۷:به نظر شما بهترین و سریع ترین راه رسیدن به رشد و توسعه صنعتی،خرید و تامین ماشین آلات داخلی است یا از ماشین آلات صنعتی؟

۴- ۹۷/۱۰/۱۸: اگر قرار بود شما برای سال ۹۸ بودجه نویسی کنید،بودجه کدام بخش ها را بیشتر و بودجه کام بخش ها را کمتر در نظر می گرفتید؟

۵- ۹۷/۱۰/۱۹: اصلاح تعرفه برق مشترکان پرمصرف برق به هیچ عنوان راهی برای تامین درآمد کوتاه مدت نیست،بلکه راهی است که از مصرف منابع فراوان برای احداث نیروگاه بی نیاز شویم.نظر شما چیست؟

۶- ۹۷/۱۰/۲۰: به نظر شما،در موفقیت یا ورشکستگی شرکت ها و کارخانجات واگذار شده به بخش خصوصی چه عاملی مهم تر است؟۱-نحوه مدیریت،۲-میزان سرمایه و یا ۳-همکاری کارکنان و کارگران؟

 

عوامل اصلی ویژه برنامه نود و هشتی ها :

تهیه کننده:مهرگان سواد کوهی

گزارشگر: فرحناز خطیر نژاد

گوینده:حمیده رستگار دوست

شما هموطنان عزیز و خوش ذوق رادیو اقتصاد می توانید نقطه نظرات،پیشنهادات و یا انتقادات خود را با شماره ۰۹۱۲۶۸۸۴۰۶۴ درمیان بگذارید.

 

برنامه داغ و جذاب نود و هشتی ها ی شبکه  رادیویی اقتصاد را می توانید بر روی موج رادیویی FM ردیف98MH  دنبال کنید.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا