ایران وب سازان
اخبار پربازدید

پایگاه سلامت شهری در ارومیه احداث می شود

به گزارش همسو نیوز،محمدرضا علیزاده امامزاده  با بیان اینکه زمین رایگان برای احداث این پایگاه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان اختصاص داده شده است افزود: شهرداری وظیفه دارد در ضمن همکاری با نیروی انتظامی در خصوص جمع آوری کودکان کار و خیابانی، نسبت به تجهیز و تخصیص فضای فیزیکی مناسب برای نگهداری اولیه این کودکان پیش از تحویل به بهزیستی اقدام کند.

وی ادامه داد: سازمانهای مرتبط با مقوله کودکان کار و خیابانی باید زمینه همکاریها را توسعه دهند و در این راستا کارگروه اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در صورت نیاز همانند سابق مصوبات لازم را جهت اجرایی شدن ارائه خواهد داد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به کمبود سرویس بهداشتی در ارومیه اظهار داشت: ارومیه  یک شهر گردشگری محسوب می‌شود و نیاز شدید شهروندان و گردشگران به بخش‌های عمومی به ویژه سرویس‌های بهداشتی زیاد است و وجود سرویس‌های بهداشتی در مکان‌های عمومی و فروشگاه‌ها یک امر ضروری است.

علیزاده افزود: بهزیستی با ایجاد مرکز ساماندهی کودکان کار و خیابانی با حضور تیم تخصصی شامل روانشناس، مددکار و کارشناس تربیتی به صورت شبانه‌روزی فعالیت و تمامی امکانات لازم برای نگهداری کودکان مذکور را فراهم کرده است تا با این‌کار باعث کاهش تکدی‌گری و کودکان کار در سطح شهر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا