ایران وب سازان
اجتماعی

پرداخت ۲۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از ابتدای سال

مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: بیش از ۲۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از ابتدای سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۲۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در هشت ماهه سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توسط صندوق امداد ولایت پرداخت شده است، گفت: هدف اصلی کمیته امداد از راه‌اندازی صندوق امداد ولایت، ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه است که خیران و نیکوکاران می‌توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده‌های بی‌بضاعت یاری کنند.

باجلان با اشاره به اینکه سه هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از سال ۹۵ تا آبان‌ ماه سال‌جاری به خانواده‌های تحت حمایت و افراد نیازمند پرداخت شده است، اعلام کرد: تسهیلات کارگشایی تا سقف پنج میلیون تومان، تسهیلات ساخت و خرید مسکن تا سقف ۳۵ میلیون تومان و تسهیلات ودیعه مسکن تا سقف ۲۰ میلیون تومان به مددجویان و متقاضیان واجد شرایط از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت می‌شود. همچنین در کنار تسهیلات حمایتی، وام‌های قرض‌الحسنه خوداشتغالی نیز به مددجویان پرداخت می‌شود تا مسیر توانمندسازی و خوداتکایی آنها هموار شود.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به اینکه جذب منابع سپرده خیران یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق است، گفت: از نیکوکاران خواستاریم با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت بیش از پیش در فعالیت‌های خداپسندانه مشارکت کنند که صددرصد منافع آن به محرومان و مستضعفان خواهد رسید.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناسs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا