ورزشی

پیروزی شیرین فولاد در خانه با گل کاپیتان انصاری

پیروزی شیرین فولاد در خانه با گل کاپیتان انصاریبه گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک در هفته دهم و از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد و با قضاوت حسن اکرمی رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد خاتمه یافت.

کریستوفر کنت، جفرسون باهیا، شاهین توکلی، سینا شاه‌عباسی، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، محمدرضا غبیشاوی، سینا مریدی، محمد علی‌نژاد، سعید واسعی و ساسان انصاری ترکیب فولاد را در این بازی تشکیل دادند.

در آلومینیوم اراک هم، احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان کهن، مرتضی تبریزی، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فر، عارف حاجی عیدی، میلاد بدرقه و محمدمهدی لطفی به میدان رفتند.

در نیمه اول بازی آرام دنبال شد و هر دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای را خلق کردند اما سودی برای آنها نداشت و بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم و در همان ابتدای بازی، پس از دفع توپ اشتباه یکی از مدافعان آلومینیوم، موسی کولیبالی توپ را به سعید واسعی رساند که این بازیکن در بیرون محوطه جریمه آلومینیوم اقدام به شوت زنی کرد که توپ او به تیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت ساسان انصاری کاپیتان فولاد موفق شد با ضربه‌ای توپ را به تور دروازه بچسباند تا نخستین گل فولاد در این بازی به ثمر برسد. پس از این گل بازیکنان و اعضای کادرفنی آلومینیوم نسبت به آفساید بودن گل فولاد به داور بازی اعتراض کردند.

در ادامه تلاش بازیکنان و مهاجمان آلومینیوم برای جبران گل تساوی نتیجه بخش نبود و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. با این نتیجه فولاد ۱۱ امتیازی شد و به دلیل تفاضل کمتر نسبت به شمس آذر در مکان یازدهم جدول قرار گرفت و تیم آلومینیوم هم موقتاً در رده هشتم باقی ماند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا