ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

پیشنهادات فعالان ری به فرماندار جدید در اولویت باشد


به گزارش خبرگزاری همسونیوز، انوشیروان محسنی بندپی، عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید ری که با حضور محسن علیجانی، مهدی شیخ، پروانه مافی، علیرضا محجوب و سهیلا جلودار زاده از نمایندگان مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و مسئولان استانی و شهرستان در شهرستان ری برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ری به لحاظ صنعتی، کشاورزی و مذهبی دارای شرایط خوبی است.

استاندار تهران با بیان اینکه ری به دلیل وجود مرقد مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و همچنین وسعت آن دارای جایگاه ویژه ای می باشد گفت: از همه فعالان اجتماعی و سیاسی ری برای ارائه ۱۰ پیشنهاد و مطالبه برای شایسته سالاری، استفاده از ظرفیت بانوان، جوان‌گرایی، حمایت از تولید در شهرستان که به فرماندار جدید داده شده است تقدیر و تشکر می کنیم و می خواهیم که همه این پیشنهادات در اولویت قرار بگیرند.

محسنی بندپی بیان داشت: شهرری هم اکنون از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و در زمینه های صنعتی، کشاورزی دارای ظرفیت است و باید همه این استعدادهای بالقوه به بالفعل تبدیل شود و از آن به خوبی بهره برد.

وی در ادامه عنوان داشت: امیدواریم باتلاش و پویایی که در فرماندار جدید ری وجود دارد شاهد اجرای برنامه های مناسب و ارتقای سطح شهرستان باشیم.

 

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا