ایران وب سازان
گزارشورزشی

چه کسی داور دربی می شود؟

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، دربی ۸۸ پایتخت میان استقلال و پرسپولیس در حالی ۵ مهر ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که ۲ تیم در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر باید به مصاف نساجی مازندران و سپیدرود رشت بروند.

در حالی که شهرآورد از حساسترین بازی‌های فصل محسوب می‌شود و داوران علاقه‌مند به سوت زدن در این مسابقه هستند، کمیته داوران هم برای انتخاب داور به شدت محتاطانه عمل می‌کند و از حالا به فکر انتخاب داور دربی هست.

در ۵ تقابل اخیر استقلال و پرسپولیس، ۳ بار علیرضا فغانی قضاوت کرد، داوری یک بازی هم برعهده بیژن حیدری بود و دربی قبلی (۸۷) هم برگزار نشد. به نظر می‌رسد، داور جوانی به عنوان قاضی این دیدار انتخاب نام او تا چند روز دیگر اعلام خواهد شد.

ساعتی پیش برخی رسانه‌ها از جدی بودن انتخاب سید مهدی سید علی ۴۰ ساله به عنوان داور دیدار استقلال و پرسپولیس خبر داده بودند و حضور او را قطعی می‌دانستند، اما یکی از اعضای کمیته داوران  بیان کرد که هنوز تصمیمی برای انتخاب داور این مسابقه اتخاذ نکردیم و تمامی اسم ها، گمانه زنی رسانه‌ها است.

او افزود: من اطلاعی از این موضوع ندارم و هنوز بحثی در این باره نکردیم. صحبت‌هایی مبنی بر انتخاب سید علی به عنوان داور دربی، گمانه زنی رسانه‌ها است و هنوز موضوعی در کمیته داوران مطرح نشده است.

گفتنی است، دربی هشتاد و هشتم پایتخت، میان استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه (۵ مهر) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا