ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

کالدرون بر خلاف برانکو/ دو بازیکن رکورددار شدند


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس که این فصل با روزهای اوج خود فاصله دارد، در دیداری نزدیک و به سختی توانست پیکان را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد تا در پایان هفته هفتم ۱۲ امتیازی شود. 

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم بر خلاف برانکو اعتقاد زیادی به استفاده از ترکیب ثابت و تعویض‌های مشخص و تکراری ندارد و از تعداد بازیکنان بیشتری در بازی های مختلف استفاده می‌کند و در هفت بازی این تیم در فصل نوزدهم جمعا ۲۱ بازیکن مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

دو بازیکن صد درصدی
در هفت هفته گذشته دو بازیکن در تیم پرسپولیس در تمام بازیها به میدان رفته و هرگز تعویض نشده‌اند تا آماری صد درصدی از خود به جا گذاشته باشند. احمد نوراللهی و علی علیپور دو سرخ پوشی هستند که با ۶۳۰ دقیقه بازی رکورد دار حضور در تیم پرسپولیس هستند و تغییر ناپذیرترن بازیکنان این تیم می‌باشند.

اولین تعویض برای ترابی
تا پیش از بازی پرسپولیس و پیکان، مهدی ترابی نیز آماری صد درصدی در حضور در میدان داشت. اما گلزن پرسپولیس مقابل پیکان برای اولین بار در این فصل تعویض شد تا هم خارج شدن از ترکیب را تجربه کرده و هم در دقایق بازی از علیپور و نوراللهی عقب بماند. ترابی با ۶۲۳ دقیقه بازی و تنها با ۷ دقیقه کمتر از علیپور و نوراللهی، سومین بازیکن ثابت سرخ پوشان است.

بازیکنی برای همه بازی‌ها
به جز نوراللهی، علیپور و ترابی، یک بازیکن دیگر از پرسپولیس سابقه حضور در تمام بازی های این تیم در فصل جاری را دارد، با این تفاوت که وی در همه این بازیها بازیکن ثابت نبوده، بعضا یا از زمین خارج شده و یا از خارج از زمین به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده است. وحید امیری دیگر شاگرد کالدرون است که در همه بازیهای تیمش مورد استفاده قرار گرفته و جمع دقایق حضور او در زمین ۵۶۵ دقیقه است و از جمله بازیکنان پر کار این فصل تیمش است.

دو مدافع با یک آمار
محمد انصاری و محمد حسین کنعانی زادگان دو مدافع تیم پرسپولیس عملکرد و آماری کاملا شبیه به هم دارند. این دو مدافع هفته های اول و دوم را از دست دادند و از هفته سوم و بازی مقابل صنعت نفت به ترکیب ثابت سرخ پوشان رسیدند و از آن بازی تا امروز در همه بازیهای این تیم به صورت کامل حضور داشته و آمار ۴۵۰ دقیقه بازی را دارند.

کمترین دقیقه بازی
حسین ماهینی با حضور در ۲ بازی و تنها ۱۱ دقیقه حضور در میدان، کمترین میزان حضور در بازیهای تیمش را دارد. ماهینی مقابل سپاهان و شهر خودرو به کار گرفته شد که پرسپولیس در هر دو بازی شکست خورد.

ربیع خواه باز هم فیکس شد
محسن ربیع خواه که از او با عنوان «بازیکن مورد علاقه» برانکو یاد می‌شد، دو هفته‌ای است که مورد اعتماد کالدرون قرار گرفته است. وی که تا هفته پنجم تنها در یک بازی آن هم به میزان ۴ دقیقه به کار گرفته شده بود، از هفته ششم به بعد به ترکیب ثابت سرخ پوشان اضافه شد و در دو بازی آخر این تیم بدون تعویض و تغییر حضور داشته است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا