اجتماعی

کشف۴۰ میلیارد ریال محصولات آرایشی و بهداشتی قاچاق در بازار تهران

کشف۴۰ میلیارد ریال محصولات آرایشی و بهداشتی قاچاق در بازار تهرانسرهنگ کارآگاه مهدی افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مأمورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده بازار چهارسوق بزرگ تهران شدند.

وی عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی قاچاق در انباری در بازار تهران چهارسوق بزرگ کوچه صندوق سازان تخلیه و دپو شده که به وسیله خودروهای شوتی کالای خارجی را به این مکان منتقل و سپس در بازار توزیع می‌کند.

سرهنگ افشاری افزود: مأمورین این پلیس محل موصوف را بازرسی که مشخص شد محل انبار کالا بوده که در سامانه انبارها نیز ثبت نشده و مشاهده می‌کنند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع آرایشی و بهداشتی در محل دپو و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی است.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد ۲۴۵۰۲ عدد آرایشی و ۱۴۵۶ عدد لوازم بهداشتی تولید کشور چین بوده که پرونده قضائی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: مصرف کنندگان داروها و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق به دلیل انقضای تاریخ مصرف و فاقد استاندارد لازم بودن، معمولاً به انواع بیماری‌ها و امراض پوستی دچار می‌شوند. لذا از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا