ایران وب سازان
ارومیه

کشف بیش از ٣ میلیون عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در آذربایجان غربی

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف بیش از ٣ میلیون عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در سالجاری خبرداد.

به گزارش همسونیوز سردار مسعود خرم نیا در نشست خبری پایان سال بااشاره به کشفیات مواد مخدر غیر مجاز در استان افزود‌: ‌امسال٣ میلیون و ١٠٠ هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز توسط یگانهای پلیس در استان کشف شده و پس از تعیین تکلیف قضایی امحا می شوند.

وی بااشاره به کشفیات مواد مخدر انتظامی استان گفت: ٤ هزار و ٧١٤ کیلو و ٧٦٢ گرم انواع مواد مخدر در ١١ ماهه سالجاری در استان کشف شده که این عدد بغیر از پیش سازها و مواد شیمیایی است.

فرمانده انتطامی آذربایجان غربی بااشاره به استقرار نیروهای انتظامی در مکانهای پیش بینی شده از بعدازظهر روز سه شنبه در شهر بمنظور کنترل حوادث و تخلفات احتمالی چهارشنبه اخر سال اظهار کرد: افرادی که در چهارشنبه اخر سال سبب ایجاد خسارت به اموال عمومی و خصوصی شوند تشکیل پرونده داده و برابر قانون با آنها برخورد می شود و خودروهای هنجار شکن نیز در چهارشنبه آخر سال توقیف می‌شوند.

سردار خرم نیا اظهار کرد: طرح ترافیکی نوروز ۹۸ از امروز به طور رسمی آغاز و تا ۱۷ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه مشاهده می کنیم حتی در جزئی ترین تصادفات داخل شهری ترافیک سنگینی ایجاد می شود در حالی که تصادفات خسارتی زیر ۷ میلیون نیازی به حضور پلیس در سر صحنه نیست به همین دلیل از عموم شهروندان درخواست داریم در زمان تصادف نسبت به جابجایی خودروی خود اقدام کنند.

سرهنگ سامان غنی زاده رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی نیز در این نشست با بیان اینکه در ۱۱ ماهه امسال ۱۰۸ درصد سرقت های مسلحانه در استان کشف شده است گفت: در این مدت ۷۵۴۶ نفر مالخر و سارق و ۲۴۱۹ نفر قاچاقچی دستگیر و در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

همچنین سرهنگ عباس فرمانی رئیس پلیس راهور انتظامی آذربایجان غربی نیز یادآور شد:متاسفانه در طول ۱۱ ماهه امسال ۱۲۰ نفر در تصادفات درون شهری جان خود را از دست دادند که نسبت به سال گذشته ۶ درصد کاهش نشان می دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا