اجتماعی

کشف بیش از ۹ هزار میلیارد ریال انواع کالای اساسی احتکار شده و قاچاق در کشورسخنگوی فرماندهی انتظامی کشور از کشف بیش از ۹ هزار میلیارد ریال انواع کالای اساسی احتکار شده و قاچاق از ابتدای امسال تا کنون در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، سردار مهدی حاجیان در نشست خبری صبح امروز خود به طرح دولت درمورد اصلاح یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: دولت با شجاعت این طرح را اجرا کرد و همه باید کمک و حمایت کنند. این طرح به نفع مردم است و می‌تواند امنیت اقتصادی را برقرار کند.

حاجیان به تشریح اقدامات پلیس در تامین امنیت اقتصادی پرداخت و گفت: از ابتدای امسال قرارگاه عملیاتی اقتصادی با موضوع مبارزه با قاچاق کالا و جرائم اقتصادی با دستور فرمانده انتظامی کل کشور برقرار شد که بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ تیم عملیاتی در آن فعال هستند.

وی ادامه داد: در نتیجه این اقدامات از ابتدای امسال تا به امروز ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر روغن خوراکی قاچاق یا احتکار شده از سوی مأموران کشف شده است.

سخنگوی پلیس کشور با بیان اینکه در همین مدت پنج هزار و۳۰۰ تن گندم و آرد کشف شده است، اظهارکرد: دو هزار و ۷۰۰ تن نهاده دامی و۳۳۰۰ تن برنج نیز در این مدت کشف شده است.

به گفته حاجیان، در این مدت ۱۲۸۴ متهم مرتبط با این جرائم نیز از سوی مأموران مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شده‌اند.

ادامه دارد…

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا