ایران وب سازان
ورزشی

گل بچگانه‌ای از پرسپولیس خوردیم/ از نتیجه خیلی ناراضی نیستم


به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از باخت یک بر صفر امشب صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: به پرسپولیس تبریک می گویم. در نیمه اول خوب سازماندهی شدیم و بازی دست ما بود.

وی ادامه داد: گلی که دریافت کردیم غیر منتظره بود و بچگانه گل خوردیم. از قبل به بازیکنانم گفته بودم مراقب شوت پرسپولیسی ها و حمله از کناره ها باشید. همین مسائل کوچک است که باعث تفاوت های بزرگی می شود. در مجموع از نتیجه خیلی ناراضی نیستم.

سرمربی صنعت نفت یادآور شد: در دقایق آخر بازی خوب نبودیم و چون خوب تمرین نکرده بودیم، به نتیجه راضی بودیم. ناراحتی ام از این بود که در دقایق پایانی با تمام توان کار نکردیم. احساس بدی دارم چون در جام حذفی حذف شدیم و شرایط بدی در باشگاه داریم.

اسکوچیچ تاکید کرد: نمی خواهم بهانه بیاورم. چه به شما  پول بدهند چه ندهند باید انگیزه داشته باشید. بعضی بازیکنان به خاطر مسائل پولی بهانه آورده‌اند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در این شرایط از صنعت نفت تیم بزرگتری است، گفت: کار کردن در این وضعیت سخت است. بازیکنان زحمت کشیدند اما کافی نبود.

سرمربی صنعت نفت با اشاره به نتیجه بازی دو تیم در لیگ برتر، تصریح کرد: در این بازی بازیکنان ما کیفیت کافی نداشتند یا به باخت یک بر صفر راضی شده بودند. من نمی‌خواهم بازی را ببازم که اینطور به پایان برسد.

 اسکوچیچ گفت: بازیکنان ما دریافتی نداشته اند. بعضی به تمرین می‌آیند و بعضی هم به تمرین نمی‌آیند اما در زمین باید بجنگید و با هر مشکلی که هست، کنار بیایید.

سرمربی صنعت نفت در پایان صحبت هایش مجددا از مشکلات مالی گلایه کرد و اظهار داشت: در تیمم سخت کار می کنم و برای موفقیت انگیزه دارم. بنابراین دوست ندارم بازیکنانم بی انگیزه باشند. باید به تیم ما هم کمک مالی شود. چرا ما در یک کشتی شکسته نشسته باشیم و بعضی از تیم های دیگر در کشتی سالم باشند؟ من به خانه می روم ولی نمی دانم چرا امروز تیمم شکست خورد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا