تهرانشهریمنتخب سردبیر

۱۲ بوستان به بوستان‌های منطقه ۱۸ شهرداری تهران اضافه شدبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، «سید محمد فیاض» شهردار منطقه ۱۸ تهران نیز در این بازدید گفت: با احداث ۱۲ بوستان در این منطقه از سال ۹۶ تاکنون تعداد بوستان‌های منطقه به ۱۰۵ بوستان افزایش خواهد یافت.

وی به آماده بهره‌برداری بودن ۱۲ بوستان در این منطقه اشاره کرد و افزود: از سال ۹۶ تاکنون ۱۲ بوستان در سطح منطقه ایجاد و آماده بهره‌برداری شده است.

وی، بوستان‌های کارمند، هرمز، الزهرا (س)، شهدای مدافع حرم، شهدای گلدسته، نارون، شهدای صادقیه، دوچرخه، نسترن، پلازا، شهدای ناجا و مدافعان سلامت را ۱۲ بوستانی برشمرد که به تعداد بوستان‌های منطقه افزوده می‌شود.

فیاض تاکید کرد: این بوستان‌ها آماده بهره‌برداری است و در حال حاضر نیز در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

رئیس سازمان بوستان‌های شهرداری تهران با حضور در منطقه ۱۸ و بازدید از بوستان‌های در دست احداث این منطقه از عملکرد شهردار منطقه ۱۸ تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ «علی محمد مختاری» روز چهارشنبه با حضور در این منطقه از بوستان‌های در دست احداث و به بهره برداری رسیده منطقه بازدید کرد و اظهار داشت: مثل همیشه باید از شهردار منطقه ۱۸ که دید بسیار خوب زیست محیطی دارند و بوستان‌های بسیار خوبی را طراحی و اجرا کرده‌اند و بوستان‌های را به بهره‌برداری رساندند، تشکر کنم.

وی گفت: تعداد زیادی بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و حتی فرامنطقه‌ای در این سال‌ها و در دوره مدیریت جدید در منطقه ۱۸ احداث شده است.

مختاری با بیان اینکه منطقه ۱۸ فضای سبز مطلوبی دارد گفت: در گذشته اینگونه نبوده است و اکنون با نگهداری خوب از بوستان‌ها و فضای سبز، وضعیت فضای سبزی منطقه مطلوب است.

وی گفت: عملکرد شهردار منطقه نه تنها در زمینه فضای سبز بلکه در تمام زمینه‌ها و پروژه‌های عمرانی که در دست اقدام دارند، مثبت ارزیابی می‌شود.

مختاری ادامه داد: به ویژه در منطقه ۱۸ که منطقه‌ای حاشیه‌ای و جز مناطق جنوب شهر تهران است، با تلاش‌های انجام شده، سرانه فضای سبز ۱۷ متر مربع رسیده است.

رئیس سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران با اشاره به اینکه اقدامات خیلی خوبی در منطقه انجام شده و جای کار وجود دارد، ابراز امیدواری کرد با اقدامات خوبی که شهردار منطقه در دست اقدام دارد، شاهد توسعه هر چه بیشتر فضای سبز در منطقه باشیم.

منبع:خبرگزاری:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

اسنپ
blank
blank
دکمه بازگشت به بالا