تصویر بنر
اخبار سربازی و نظام وظیفه

۱۵۰ اثر در نخستین جشنواره طنز از سربازی بگو

محمدرضا امامقلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جشنواره طنز از سربازی بگو اظهار کرد: ۹۱ شرکت کننده در دو بخش شعر و داستان این جشنواره شرکت کرده‌اند که در بخش داستان ۱۰۸ اثر و در بخش شعر ۴۲ اثر به دبیرخانه ارسال شد.

وی ادامه داد: در این جشنواره ۶۵ نفر مرد و ۲۶ خانم از شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، بندرعباس، لار، ایلام، همدان، زنجان، قم، کرمان، چهارمحال، بوشهر، لرستان، بابل و سمنان شرکت کردند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی قزوین به داوران جشنواره «طنز از سربازی بگو» اشاره کرد و گفت: داوری این جشنواره را در بخش داستان آقایان مهدی فرج الهی، رضا ساکی و داود امیریان و در بخش شعر آقایان ناصر فیض، سعید بیابانکی و عبدالجواد موسوی از اساتید مرکز حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور به عهده داشتند.

وی به اهداف این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: از سربازی بگو نگاه طنزپردازنه به خاطرات سربازی است و یکی از کارکردهای زبان طنز، نگاه آسیب شناسانه آن به موضوعات اجتماعی به‌ویژه سربازی جوانان است.

وی در پایان یادآور شد: مراسم اختتامیه اواخر تیرماه سال جاری به‌صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
blank
blank
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا