استان ها

۳۰ واحد مسکونی در شهرستان تویسرکان افتتاح شدبه گزارش خبرگزاری همسونیوز سیدمرتضی بختیاری در افتتاح ۳۰ واحد مسکونی در شهرستان تویسرکان عنوان کرد: سال گذشته در مراسمی که آیت الله رئیسی به کمیته امداد آمده بودند، بیش از ۸ هزار واحد مسکونی افتتاح شد، ۵۰۰ واحد سهم استان همدان بود که مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه از ۳۰۰ واحد افتتاح شده تعداد ۳۰ واحد سهم شهرستان تویسرکان بوده است؛ تاکید کرد: ۴۶۰ واحد دیگر نیز در استان به صورت همزمان توسط بسیج سازندگی کلنگ زنی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان نیز در ادامه این مراسم، عنوان کرد: به واسطه همکاری دستگاه‌ها، دولت مردمی، بنیاد مسکن، بسیج سازندگی، سپاه، خیرین و بویژه در شهرستان تویسرکان گروه صنعتی گلرنگ در همه زمینه‌ها بویژه مسکن محرومان با کمیته امداد همراهی ویژه ای صورت گرفته است.

محمدرسول شیخی زاده بابیان اینکه در شهرستان تویسرکان به صورت همزمان ۳۰ واحد مسکونی با زیربنای یک هزار و ۸۲۰ متر مربع واحد مسکونی به ۳۰ خانواده محروم و نیازمند داده می‌شود، خاطرنشان کرد: بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات مقاوم سازی به این واحدها اعطا شده است.

وی در ادامه یادآور شد: ۲ میلیارد تومان نیز مساعدت بلاعوض کمیته امداد و ۹۰۰ میلیون تومان کمک هزینه تقدیمی گروه صنعتی گلرنگ بوده که این شرکت پول را نقدی واریز کرده است.

این مسئول، از توجه ویژه گروه صنعتی گلرنگ به مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان نام برد و متذکر شد: در تفاهمی که بین گروه صنعتی گلرنگ، کمیته امداد و مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان شکل گرفته و هم اکنون، زمین مؤسسه تهیه شده و توسط خیر، کمیته امداد و مؤسسه گلرنگ به زودی عملیات ساخت ۳۰ واحد برای ۳۰ یتیم شروع خواهد شد.

فرماندار شهرستان تویسرکان نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه کمیته امداد یکی از تدابیر و آثار پربرکت امام راحل است، خاطرنشان کرد: افرادی که گمنام و آشکارا تلاش می‌کنند تا محرومیت را از جامعه بزدایند قابل تقدیر هستند و اقدامات انجام شده به طور حتم مورد توجه و نظر خداوند متعال قرار خواهد گرفت.

حسین افشاری با اشاره به خدمات گسترده کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح شهرستان تویسرکان تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ در مجموع ۶۵ میلیارد و ۹۲۸ میلیون و ۶۵۵ هزار و ۸۲۱ تومان خدمات، کمک و تسهیلات به نیازمندان در این شهرستان پرداخت شده است که جای تشکر دارد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 16 =